آدرس غیرفعال پیش ماینینگ اتریوم پس از تقریبا 9 سال فعال شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert نشان می‌دهد که کیف پول پیش از استخراج اتریوم که به مدت ۸.۶ سال غیرفعال بود، دوباره فعال شده است. این شامل 72 ETH به ارزش 243771 دلار است.

این 72 توکن ETH به کیف پول ارزهای دیجیتال ناشناس دیگری که توسط پلتفرم نظارتی ذکر شده در بالا شناسایی شد، منتقل شدند.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، این کیف پول و همچنین چندین نهنگ اتریوم خفته در ماه فوریه بیدار شدند و همه آنها حاوی اتریوم از پیش استخراج شده بودند – 100 ETH، 429 ETH، 3465 ETH (به ارزش 10.4 میلیون دلار) و 100 ETH. همه آنها حدود نه سال خواب بودند.

اتریوم ICO خود را در آگوست تا سپتامبر 2014 برگزار کرد. به عنوان یک قاعده، این نهنگ‌های خفته بیدار با مقادیر مختلف اتریوم در داخل آنها تقریباً هیچ تأثیری بر قیمت فعلی دومین ارز دیجیتال بزرگ ندارند.

در همین حال، قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافته است. طی دو روز گذشته، اتریوم به میزان خیره کننده 10 درصد افزایش یافته و به سطح قیمت 3356 دلار رسیده است.

در حال حاضر، محرک اصلی اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ها، بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان است که امروز به بالای 60000 دلار رسیده و به 63000 دلار نزدیک می‌شود، اولین بالاترین رکورد در سال 2021. از روز دوشنبه، بیت کوین 17.57 درصد افزایش یافته است و از 51214 دلار به 60213 دلار رسیده است و در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید