آدرس Sleeping Ethereum (ETH) پس از بیش از 8 سال بیدار می شود


فهرست

  • سایر نقل و انتقالات جدید
  • عملکرد قیمت اتریوم

یک آدرس اتریوم که قبلا غیرفعال بود نگه دارید مقدار قابل توجهی از ETH به طور ناگهانی فعال شد.

به گفته Whale Alert، سرویسی که تراکنش‌های اصلی ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، این آدرس اتریوم پیش از استخراج حاوی 200 اتریوم (معادل 506140 دلار) پس از بیش از هشت سال و نیم خاموش ماندن فعال شده است.

سایر نقل و انتقالات جدید

اغلب، فعال‌سازی آدرس‌های ارزهای دیجیتال که برای مدت طولانی غیرفعال بوده‌اند، باعث گمانه‌زنی و علاقه به صنعت کریپتو می‌شود. چنین حرکاتی اغلب با پذیرندگان اولیه یا سرمایه‌گذارانی مرتبط است که در مراحل اولیه ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم را استخراج یا خریداری می‌کنند.

فعال سازی اخیر این آدرس یک اتفاق مجزا نیست. در دسامبر 2023، یک آدرس پیش ماینینگ مشابه با 11640 ETH پس از 8.4 سال دوباره فعال شد.

پیش از این، در اکتبر و سپتامبر همان سال، آدرس‌هایی که به ترتیب حاوی 2000 ETH و 200 ETH بودند، پس از بیش از هشت سال عدم فعالیت دوباره فعال شدند.

این مثال‌ها الگویی را نشان می‌دهند که در آن چنین حرکت‌هایی توسط سرمایه‌گذاران اولیه یا مالکانی انجام می‌شود که به طور بالقوه سرمایه‌گذاری‌های خود را مجددا ارزیابی می‌کنند یا تصمیم به نقد کردن دارایی‌های خود می‌گیرند.

عملکرد قیمت اتریوم

فعال‌سازی این آدرس‌های غیرفعال در زمانی انجام می‌شود که عملکرد بازار اتریوم بی‌ثبات است.

بر اساس آخرین داده ها، اتریوم (ETH) 2515.28 دلار قیمت دارد و پس از کاهش قابل توجه قیمت، شاهد افزایش جزئی 1.2 درصدی است.

با وجود نوسانات جزئی، اتریوم دارای ارزش بازار قابل توجهی در حدود 301.7 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته تقریباً 17.9 میلیارد دلار است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید