آدرس بیت کوین خفته (BTC) پس از افزایش 10400 درصدی به زندگی باز می گردد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از 10.6 سال سکون، آدرس دیگری از بیت کوین (BTC) در اکوسیستم ظاهر شد. با توجه به داده‌های Whale Alert، آدرس بیت‌کوین حاوی 149 بیت کوین به ارزش 8,590,673 دلار در زمان فعال‌سازی مجدد بود.

زمان مناسب برای بازگشت است

بسیاری از کیف پول های بیت کوین در چند ماه گذشته شاهد رشد مجدد بوده اند. در حالی که هر یک از این کیف پول ها دلایلی برای بیرون آمدن از خواب دارند، سودهای انباشته به یک کاتالیزور اصلی اشاره دارد که به این احیاء دامن می زند.

مرتبط با

مایکل سیلر بیانیه هوش مصنوعی بیت کوین (BTC) مهمی را ارائه کرد

این بازده اخیر با سود کلی بیش از 10400٪ همراه بود. ارزش این سکه ها در سال 2013 زمانی که کیف پول 149 بیت کوینی را که در تمام این سال ها HODL کرده بود دریافت کرد، به 81667 دلار رسید. با ارزش فعلی بالای 8.5 میلیون دلار، این نهنگ یکی از بزرگترین سودهای معاملاتی را در حال حاضر در بازار به دست آورده است.

از سال 2013 تا زمانی که نهنگ از خواب زمستانی خارج شد، بیت کوین شاهد یک سری نقاط عطف بود. از اولین رکورد اصلی تاریخ (ATH) بالای 17000 دلار در سال 2017 تا بیش از 69000 دلار در نوامبر 2021 و اخیراً به 73750 دلار، انتظار برای اقدامات بیشتر ممکن است برای نهنگ بسیار زیاد به نظر برسد.

شرکت در عصر جدید بیت کوین

برخلاف بسیاری از آدرس های بیت کوین که به اکوسیستم باز می گردند، هیچ نشانه ای از انتقال وجه از این نهنگ وجود ندارد. تعیین مکان یا زمان این آدرس بیت کوین برای انحلال دارایی های خود همچنان یک کار دشوار است.

مرتبط با

پیتر شیف به تبلیغ بیت کوین متهم شد

اگر تصمیم به جابجایی وجوه بگیرند، گزینه‌های بالقوه زیادی برای استفاده از وجوه وجود دارد زیرا اکوسیستم بیت‌کوین در طول سال‌ها رشد چشمگیری داشته است. با DeFi و Ordinals Inscription در بیت کوین، دلایل متعددی وجود دارد که چرا فروش تاخیری در نهایت می تواند نتیجه دهد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین با 1.89 درصد افزایش در 24 ساعت به 58681.74 دلار رسید. این حمایت قابل توجهی پس از کاهش گسترده است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید