Adam Back می گوید: سکه های میم نخرید


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مبشر بیت کوین آدام برگشت هشدار داد سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در برابر سرمایه‌گذاری روی کوین‌های میم که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بخش بازار محبوب هستند، مقاومت نشان می‌دهند.

بک همچنین ادعا می کند که فعالان بازار باید از سایر ارزهای دیجیتال جایگزین دوری کنند. یکی از بنیانگذاران شرکت فناوری بلاکچین Blockstream متقاعد شده است که بیت کوین تنها رمزارز “درجه سرمایه گذاری” است.

صنعت سکه میم اخیراً به دلیل داستان های موفقیت آمیزی مانند Pepe (PEPE) و dogwifhat (WIF) احیا شده است. سکه‌های میم سلبریتی‌های مختلف از تأثیرگذارانی مانند ایگی آزالیا، شور و شوق گمانه‌زنی‌ها را بیشتر دامن زده است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمراد محمودوف، تحلیلگر سابق گلدمن ساکس، گفت که فعالان بازار باید فقط بر روی سکه‌های میم تمرکز کنند اما از شرکت‌های دارای سقف کوچک اجتناب کنند.

مرتبط با

در ماه مارس، جو ویزنتال، یکی از مجریان پادکست بلومبرگ “Odd Lots”، تلاش کرد تا موفقیت ارزهای دیجیتال میم را با این استدلال که “تقاضا برای شرط بندی های نامتقارن شدید” را برآورده می کنند، توضیح دهد.

با این حال، برخی از نام‌های صنعت قابل‌توجهی وجود دارد که در برابر شوق گمانه‌زنی سکه‌های میم صحبت می‌کنند. به عنوان مثال، دشمن بک ویتالیک بوترین انتقاد کرد میم سکه های معروف به دلیل بی فایده بودن و مکانیک های غیر جالب محبوبیتی ندارند.

مرتبط با

نیازی به وحشت نیست

بک که توسط ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر بیت کوین خود نقل قول معروف است، اخیراً در مورد سقوط بازار بیت کوین اظهار نظر کرده و به سرمایه گذاران هشدار داده است که وحشت نکنند و در هنگام سقوط خرید نکنند. او همچنین خاطرنشان کرد که افت اخیر بیت کوین در مقایسه با چرخه های صعودی قبلی در واقع کمتر عمیق بوده است.

بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در حال حاضر با قیمت 55536 دلار معامله می شود که در اوایل امروز به 53898 دلار کاهش یافت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید