دونالد ترامپ 2.4 میلیون دلار از NFT سود می برد که نسخه منقضی شده میکی در صدر OpenSea: خبرنامه Nifty


کلکسیون های NFT شامل نسخه میکی موس که در فیلم 1928 “Steamboat Willie” به تصویر کشیده شده است، در صدر جدول های OpenSea قرار گرفته اند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه NFT ها با استفاده از تصویر میکی موس در سال 1928 در فهرست ترندهای OpenSea قرار دارند. سپس یک وکیل به جامعه در مورد محدودیت های استفاده از این شخصیت که اخیراً حق چاپ آن منقضی شده بود هشدار داد. در اخبار دیگر، نظرات متخصصان Web3 را در مورد چالش هایی که NFT ها در سال 2024 با آن مواجه خواهند شد، در یکی از ویژه برنامه های سال نوی Cointelegraph بشنوید. همچنین نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید، جایی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، سود NFT خود را نقد کرد.

حق چاپ 1928 تصویر میکی موس در فیلم کوتاه کشتی بخار ویلی منقضی شد و در اول ژانویه در دسترس عموم قرار گرفت. روز بعد، چندین مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) در رابطه با موارد زیر ظاهر شد: کشتی بخار ویلی بازار NFT در صدر فهرست روند 24 ساعته OpenSea قرار گرفت.

حجم معاملات 24 ساعته برای مجموعه ای با عنوان “Steamboat Willie Public Domain 2024” حدود 1.2 میلیون دلار بود. این مجموعه را در لیست “بهترین ها” OpenSea قرار داد و به مجموعه های پیشرو مانند Bored Ape Yacht Club و Pudgy Penguins پیوست.

ادامه مطلب


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید