“با نوآوری تگزاس کار نکنید” – مدافعان از لایحه ای انتقاد می کنند که انگیزه های استخراج کریپتو را حذف می کند


قانونگذاران کمیته سنای تگزاس لایحه 1751 سنا را در 4 آوریل به تصویب رساندند و راه را برای رای مردم به این قانون که برخی آن را علیه ماینرهای کریپتو می‌خوانند هموار کرد.

سه گروه حامی کریپتو کمپینی را در پاسخ به این لایحه راه‌اندازی کرده‌اند که مشوق‌های بسیاری را برای ماینرهای فعال در تگزاس حذف می‌کند.

در اطلاعیه 10 آوریل، شورای بلاک چین، اتاق تجارت دیجیتال تگزاس و صندوق اقدام ساتوشی از ساکنان تگزاس خواستند تا علیه لایحه 1751 سنای ایالت با قانونگذاران تماس بگیرند. ابزارهای آب و برق و کد مالیاتی برای افزودن محدودیت بر امکانات استخراج کریپتو.

کمپین «با نوآوری تگزاس در هم نخورید»، یک بازی با شعار ضد زباله ایالتی است که توسط بسیاری از قانونگذاران برای توصیف بیش از حد دولت استفاده می شود، استدلال می کند که بسیاری از جنبه های لایحه معدنی اصول بازار آزاد را نقض می کند. در حال حاضر، برخی از شرکت‌های ماینینگ کریپتو اجازه دارند در برنامه‌ای که توسط شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس (ERCOT) تنظیم می‌شود، شرکت کنند که بار آنها را در شبکه برق ایالتی در دوره‌های تقاضای بالا جبران می‌کند.

Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، گفت: “ما باید یک پیام قوی به سیاست گذاران ارسال کنیم که مردم سیاست های حمایت گرایانه را که نوآوری را از بازار خارج می کند، نمی خواهند.” در زمانی که مردم اینجا نگران اقتصاد، مشاغل و یک شبکه برق قابل اعتماد هستند که در تابستان پیش می رود، این لایحه پیشنهاد اشتباهی در زمان اشتباه است.

از آنجایی که طوفان بزرگ زمستانی در فوریه 2021 میلیون ها نفر از ساکنان را برای روزها بدون برق و آب لوله کشی برجای گذاشت، عملیات در شبکه برق تگزاس تحت نظارت فزاینده قانونگذاران و قانونگذاران فدرال و ایالتی قرار دارد. چنین شرایطی همچنین به آسیب دیدن برخی معدنچیان در اثر ترکیدن لوله های آب کمک کرده است.

بسیاری از کارشناسان گفته اند بعید است که آنها در بحران انرژی در تگزاس در سال 2021 نقش داشته باشند زیرا شرکت های رمزنگاری به طور موقت فعالیت های خود را به عنوان بخشی از برنامه ERCOT تعطیل یا کوچک می کنند. چندین قانونگذار، از جمله سناتور ماساچوست، الیزابت وارن، ERCOT را در مورد مصرف انرژی و اثرات بالقوه زیست‌محیطی شرکت‌های استخراج کریپتو مطالعه کرده‌اند.

این کمپین می‌گوید: «شرکت‌های استخراج بیت‌کوین تنها در جولای ۲۰۲۲ توانستند ۵۰ هزار مگاوات ساعت برق را کاهش دهند تا به تقاضای بی‌سابقه گرما و انرژی پاسخ دهند و به تگزاسی‌ها اجازه دهند خانه‌های خود را خنک کنند.» “هیچ صنعت دیگری نمی تواند خدمات مشابهی را به این کارا و موثر ارائه دهد.”

مرتبط با: قانونگذاران تگزاس یک ارز دیجیتال دولتی با پشتوانه طلا را پیشنهاد می کنند

بر اساس سه گروه حامی ارزهای دیجیتال، بیش از 22000 نفر توسط ماینرهای بیت کوین (BTC) در تگزاس استخدام شده اند. برخی از بزرگترین شرکت ها عبارتند از Core Scientific، Riot Platforms، White Rock Management و Argo Blockchain – اما آخرین بار در دسامبر اعلام شد که تاسیسات تگزاس خود را به Galaxy Digital خواهد فروخت.

مجله: Crypto City: راهنمای آستین
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *