با افزایش قیمت، حجم Dogwifhat (WIF) 39٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار سکه های میم روند صعودی را تجربه می کند و بسیاری از سکه ها توجه قابل توجهی به دست آورده اند. در این میان، Dogwifhat (WIF) امروزه با عملکرد قابل توجه خود برجسته است و حرکت های صعودی قابل توجهی انجام می دهد. حجم معاملات WIF از هم اکنون 39.03 درصد افزایش یافتبه رقم چشمگیر 2.68 میلیارد دلار رسید.

این افزایش قابل توجه حجم نشان دهنده خوش بینی فزاینده معامله گران در مورد پتانسیل سکه است. افزایش فعالیت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیشتری وارد بازار شده و به افزایش ارز دیجیتال کمک می‌کنند.

در حال حاضر، WIF با 6.76 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با 3.75 دلار معامله می شود. این افزایش قیمت یک اتفاق مجزا نیست. سکه در ماه گذشته روند صعودی قابل توجهی داشته است. طی 30 روز گذشته، قیمت WIF 40.06 درصد افزایش یافته است که بر حرکت صعودی قوی که سکه میم مبتنی بر Solana را به حرکت درآورده است، نشان می‌دهد.

علاوه بر این، داده ها افزایش قابل توجهی در علاقه باز در Dogwifhat را نشان می دهد. بهره باز با 14.15 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 522.74 میلیون دلار رسید. افزایش بهره باز نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیشتری در WIF در حال گرفتن موقعیت هستند که نشان‌دهنده اعتماد به عملکرد مداوم سکه است.

حرکت صعودی Dogwifhat

عوامل متعددی ممکن است در افزایش اخیر Dogwifhat نقش داشته باشد. اول، احساسات عمومی در بازار میم سکه مثبت بود. دوج کوین (DOGE) دستاوردها تجربه می شوند. این خوش بینی اغلب در دارایی های مرتبط منعکس می شود و روند صعودی گسترده تری ایجاد می کند.

دوم، مشارکت Dogwifhat با بلاک چین Solana ممکن است علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب کند. سولانا به دلیل سرعت بالای تراکنش و کارمزد کمتر در مقایسه با سایر بلاک چین ها شناخته شده است. اتریوم. در نتیجه، میم کوین ها در سولانا می توانند از افزایش تعامل و فعالیت تجاری کاربر بهره مند شوند.

علاوه بر این، احساسات صعودی کنونی پیرامون WIF به حمایت قوی جامعه و علاقه رو به رشد سرمایه گذاران اشاره دارد. سکه های میم آنها اغلب به شدت به مشارکت اجتماعی و حضور در رسانه های اجتماعی برای افزایش ارزش خود متکی هستند. عملکرد اخیر Dogwifhat نشان می دهد که او با موفقیت از این جنبه ها به نفع خود استفاده کرده است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید