در میان کاهش قیمت، حجم Dogwifhat (WIF) 20 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF) هیچ نشانه ای از سود از نظر قیمت نشان نمی دهد. اما خبر خوب برای مالکان این است که سایر اندیکاتورها سیگنال های صعودی را نشان می دهند. مطابق CoinGlassحجم معاملات WIF در روز گذشته 20 درصد افزایش یافت. با این افزایش حجم آن به 879.75 میلیون دلار رسید.

با تفکیک آن، تقریباً 500.89 میلیون دلار از کل حجم از صرافی ارز دیجیتال Binance و 166.40 میلیون دلار از Bybit به دست آمد. این به ما می گوید که WIF شاهد افزایش فعالیت معاملاتی در چندین پلتفرم است.

با این حال، مهمترین چیزی که در اینجا باید در نظر گرفت این است که سرمایه گذاران به آن علاقه نشان می دهند. پول سینه اگرچه قیمت آن در حال حاضر در مرحله افزایشی است. سرمایه گذاران نسبت به Dogwifhat خوش بین هستند زیرا ممکن است در تلاش برای خرید پایین ترین قیمت ها باشند.

علاوه بر این، این ارز دیجیتال دارای سابقه روندهای صعودی عمده است، بنابراین این معامله گران ممکن است منتظر افزایش قیمت دیگری از WIF باشند. به هر دلیلی، افزایش فعالیت معاملاتی یک علامت مثبت برای WIF است که می تواند به آن کمک کند تا بر این مرحله نزولی غلبه کند.

نمای قیمت WIF

تا این انتشار، قیمت Dogwifhat با 13.16 درصد کاهش به 1.84 دلار رسیده است. علاوه بر این، قیمت در ماه گذشته 34.40 درصد کاهش یافت. این نشان می‌دهد که چگونه خرس‌ها بر احساسات کنترل دارند، همانطور که در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال دیده می‌شود.

اما هنوز امیدی باقی مانده است سولانابر اساس پول سینه مطابق نمای معاملاتیRSI فعلی WIF 30.39 است. RSI زیر 40 نشان می دهد که سکه در وضعیت فروش بیش از حد است. بنابراین، RSI فعلی Dogwifhat نشان می دهد که پتانسیل افزایش قیمت در کوتاه مدت وجود دارد.

با توجه به افزایش حجم و سطح فعلی RSI، می توان فرض کرد که چشم انداز WIF تیره و تار نیست. سکه های میم مانند WIF همیشه پتانسیل خود را با افزایش قیمت گسترده نشان داده اند. در حالی که نوسانات انتظار می رود، هنوز پتانسیل بازگشت WIF از سطوح فعلی وجود دارد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید