Dogwifhat (WIF)، PEPE، و سایر سکه‌های میم در میان هرج و مرج بازار، حماسه‌سازی شده‌اند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هفته گذشته در میان هرج و مرج بازار، Dogwifhat (WIF) و PEPE در کانون توجه قرار گرفتند. WIF، یک توکن میم محبوب در Solana، با کاهش 25 درصدی ارزش مواجه شد و از بالاترین قیمت هفتگی خود یعنی 3.4 دلار کاهش یافت. به طور مشابه، POPCAT، دیگر میم کوین مبتنی بر Solana، نیز کاهش قابل توجهی 34 درصدی را تجربه کرد و به پایین ترین سطح خود از اواسط آوریل رسید.

در همین حال، توکن PEPE مبتنی بر اتریوم که در ابتدای هفته به بالاترین حد خود رسید، با فروش 18.5 درصدی مواجه شد و اعتماد سرمایه گذاران را متزلزل کرد.

مرتبط با

در برابر این پس زمینه تیره و تار، فضای کریپتو شروع به پر شدن از اخبار و اطلاعات در مورد اقدامات بزرگترین صاحبان این ارزهای دیجیتال شد که به نوعی بر این نوسانات قیمت تأثیر گذاشت.

بنابراین، گزارش‌های Lookonchain یک حرکت استراتژیک توسط یک نهنگ را برای تخلیه 1.7 میلیون WIF با ضرر و جایگزینی آنها با سایر سکه‌های میم در Solana پس از سقوط قیمت نشان داد. این اقدام نه تنها WIF را تحت تأثیر قرار داد، بلکه قیمت سایر توکن‌های میم از جمله BONK را نیز تحت تأثیر قرار داد. نهنگ دیگری هنگام فروش WIF و POPCAT متحمل ضرر شد.

""
منبع: نمای معاملاتی

بینش Spot On Chain یک لایه جالب دیگر را اضافه کرد. او تاکید کرد که یک کیف پول چند امضایی مقدار قابل توجهی از PEPE را در تلاش برای جلوگیری از ضرر و زیان به بایننس واریز کرده و به کاهش 6 درصدی قیمت کمک کرده است. تاریخچه تجارت این نهنگ الگویی را نشان می دهد که به نوسانات شدید قیمت در هنگام معامله PEPE کمک می کند.

""
منبع: نقطه در زنجیره

مرتبط با

به دنبال این تحولات، سوالات زیادی در ذهن سرمایه گذاران میم کوین باقی مانده است.

آیا میم کوین هایی مانند WIF و PEPE از این ضررهای قابل توجه بهبود خواهند یافت؟ دارندگان اصلی توکن از چه استراتژی هایی برای مدیریت نوسانات فعلی بازار استفاده خواهند کرد؟


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید