Dogwifhat (WIF) اساساً Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) را برتری می دهد.


استارت‌آپ Dogecoin (WIF) مبتنی بر سولانا توانسته است از نظر حجم تراکنش روزانه از Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) پیشی بگیرد. این داده ها CoinGecko.

حجم تراکنش WIF در 24 ساعت گذشته تقریباً 600 میلیون دلار بوده است.

Pepe (PEPE)، یکی دیگر از سکه های مهم میم، با حجم تراکنش 518 میلیون دلاری در همان دوره زمانی در رتبه دوم قرار دارد.

مرتبط با

برای مقایسه، DOGE، رهبر بلامنازع صنعت میم کوین، تنها با 424 میلیون دلار در رتبه سوم قرار دارد.

شیبا اینو، دومین سکه بزرگ میم با ارزش بازار 10.2 میلیارد دلار، با حجم معاملات نسبتاً متوسط ​​172 میلیون دلار، تنها در رتبه ششم قرار دارد. در واقع تحت Bonk (BONK) و Floki Inu (Floki Inu) قرار گرفت. دو میم کوین ذکر شده در بالا به ترتیب 208 و 191 میلیون دلار حجم معاملات را ثبت کردند.

ارقام نشان می دهد که سرمایه گذاران در مقایسه با رهبران فعلی بازار، علاقه بیشتری به میم کوین های کمتر شناخته شده نشان می دهند.

احیای سکه میم

به طور کلی، کل صنعت میم کوین به سمت سبز حرکت می کند، با برخی از میم کوین های پیشرو (مانند WIF و Bonk) افزایش قیمت دو رقمی را ثبت می کنند.

مرتبط با

مراد محموداف، تحلیلگر معروف مالی، روز یکشنبه گفت: پیشنهادی آن میم کوین ممکن است در فرآیند تشکیل یک گوه نزولی اصلی در فریم های زمانی بالاتر باشد.

در همین حال، PeiPei (PEIPEI) با نزدیک شدن حجم معاملات به 150 میلیون دلار، به یکی از پیشتازان صنعت میم کوین تبدیل شده است. آلتکوین نسبتا ناشناخته در ۲۴ ساعت گذشته تا ۳۷ درصد افزایش یافته است و به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر تبدیل شده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید