افزایش قیمت چشم Dogwifhat (WIF)، توجه به افزایش معیارهای اصلی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بحبوحه ادغام گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال، dogwifhat (WIF)، یک میم کوین پیشرو که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، سیگنال های صعودی را در معیارهای اساسی نشان می دهد. آخرین داده های CoinGlass نشان می دهد افزایش قابل توجهی در علاقه باز برای WIF وجود دارد و در حال حاضر 2.92٪ افزایش یافته و به 325.20 میلیون دلار رسیده است.

بخش قابل توجهی از این علاقه (حدود 166.41 میلیون دلار) از بایننس است که Bybit و سایر پلتفرم ها نیز در این زمینه مشارکت دارند. علاقه باز یک معیار بسیار مهم است که به طور کلی احساسات غالب در بین سرمایه گذاران را منعکس می کند. روند صعودی سود باز Dogwifhat نشان دهنده روند صعودی فزاینده در جامعه تجاری است.

در آخرین به‌روزرسانی، قیمت WIF 3.00 دلار است که در 24 ساعت گذشته 2.26 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، ارزش بازار میم کوین 2.23 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 2,999,074,374 دلار می رسد. اگرچه این افزایش ها ممکن است اندک به نظر برسند، اما نشان دهنده روند مثبتی برای dogwifhat هستند که پتانسیل افزایش قیمت قابل توجه تاریخی را نشان می دهد.

پیشگام شایعات پول میم

WIF که در 20 نوامبر 2023 راه اندازی شد، به لطف هویت منحصر به فرد خود به سرعت در بازار مورد توجه قرار گرفت. شیبا اینو توله سگ با کلاه صورتی تزئین شده است. این نام تجاری منحصر به فرد، همراه با یک جامعه اختصاصی که از رشد آن حمایت می کند، در اکوسیستم میم کوین مورد توجه قرار گرفته است.

حرکت صعودی فعلی پیرامون WIF در بحبوحه دوره گسترده‌تری از ادغام در بازار ارزهای دیجیتال، جایی که بسیاری از دارایی‌های دیجیتالی پس از نوسانات اخیر ثبات قیمت را تجربه می‌کنند، رخ می‌دهد. این ثبات محیط مناسبی را برای ترکیه فراهم کرد. سکه های میم مانند WIF برای نشان دادن پتانسیل خود و جلب علاقه مجدد سرمایه گذاران و معامله گران.

با معیارهای امیدوارکننده و یک جامعه حمایتی، به نظر می رسد dogwifhat آماده است تا از احساسات حاکم بر بازار سرمایه گذاری کند و در آینده نزدیک افزایش قیمت بالقوه قابل توجهی را آغاز کند. اکنون همه نگاه ها به WIF است که به سمت نقطه عطف بعدی خود در چشم انداز همیشه در حال تغییر کریپتو حرکت می کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید