نهنگ‌های DOGE Meme Dogecoin پس از مرگ سگ کابوسو ناپدید شدند


Dogecoin (DOGE) همزمان با مرگ اخیر Kabosu، سگی که در میم نمادین Doge جاودانه شد، کاهش قابل توجهی در فعالیت بازیکنان اصلی یا “نهنگ ها” داشته است. تجزیه و تحلیل اندازه گیری های پایه کاهش قابل توجهی را در فعالیت نهنگ نشان می دهد.

بنابراین، با توجه به IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ شامل DOGE در 24 ساعت گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافت و 29.69٪ کاهش یافت و به 6.63 میلیارد DOGE رسید. کاهش از 1.56 میلیارد دلار به 1.12 میلیارد دلار در تراکنش های بیش از 100000 دلار، با 1300 تراکنش در این دوره، به ویژه قابل توجه است.

مرتبط با

کاهش فعالیت شکار نهنگ نیز با کاهش قابل توجه ورودی و خروجی وجوه به کیف پول‌هایی که حداقل 0.1 درصد از عرضه در گردش DOGE را شامل می‌شود، نشان می‌دهد. ورودی به این کیف پول ها با کاهش 87.52 درصدی به 59.86 میلیون توکن رسید، در حالی که خروجی ها با کاهش 29.59 درصدی نسبت به روز گذشته به 103.87 میلیون توکن رسید.

""
منبع: به بلوک

این کاهش همزمان با اعلام خبر مرگ صاحب سگی به نام کابوسو در شبکه های اجتماعی بود. تصویر Kabosu مترادف با میم Doge شد که بعداً الهام بخش ایجاد Dogecoin در سال 2013 شد. با ارزش فعلی بازار 24.43 میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه نزدیک به 2 میلیارد دلار، Dogecoin جایگاه مهمی در بازار ارزهای دیجیتال دارد.

مرتبط با

در حالی که ارتباط مستقیم بین مرگ کابوسو و کاهش فعالیت نهنگ همچنان حدس و گمان است، ممکن است طنین احساسی مرتبط با سگ محبوب بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر بگذارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید