آیا نهنگ های دوج کوین ناپدید می شوند؟ در DOGE چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های زنجیره‌ای Dogecoin نشان می‌دهد که نهنگ‌ها به آرامی موقعیت‌های خود را رها می‌کنند و از مم سکه محبوب دور می‌شوند. متأسفانه، این احتمال وجود دارد که DOGE حتی بیشتر از این هم شکسته شود، به خصوص بدون حمایت بسیار مورد نیاز سرمایه گذاران بزرگ.

متأسفانه، DOGE ممکن است خرابی های بیشتری را تجربه کند، به خصوص در غیاب حمایت قابل توجه از سوی سرمایه گذاران بزرگتر. وضعیت فعلی با داده ها و نمودارهای اخیر بهتر نشان داده می شود. حجم معاملات بزرگ کاهش محسوسی داشته است. از بالاترین سطح هفت روزه 1 امتیازی 54000 در 27 می، تا 2 ژوئن تنها 718 تراکنش انجام شده است.

نمودار DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

این الگو نشان می دهد که کاهش قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها وجود داشته است که می تواند تأثیر قابل توجهی بر ارزش و ثبات Dogecoin داشته باشد. الگوی مشابهی هنگام نگاه کردن به حجم معاملات بزرگ ظاهر می شود. در 29 می، به بالاترین حد هفت روزه 8.65 میلیارد DOGE رسید و تا 2 ژوئن، با کاهش سریع حجم، به 4.6 میلیارد DOGE کاهش یافت.

مرتبط با

سرمایه‌گذاران بزرگ که از لحاظ تاریخی نقش مهمی در حفظ و تأثیرگذاری بر قیمت ارزهای دیجیتال مبتنی بر احساسات داشته‌اند، نشانه‌هایی از کاهش علاقه نشان می‌دهند، همانطور که در کاهش مشاهده می‌شود. این اندازه گیری های روی زنجیره در نمودار DOGE/USDT نشان داده شده است. قیمت در تلاش است تا بالاتر از میانگین متحرک کلیدی باقی بماند.

این به RSI اشاره نمی کند، که نشان دهنده قرائت نزدیک به 50 است. خنثی بودن این نوسانگر مومنتوم همچنین نشان می دهد که بعید است که Dogecoin شاهد افزایش نوسانات باشد، بنابراین حرکت های جالبی وجود ندارد.

حجم معاملات قابل توجهی اغلب برای تایید افزایش بلندمدت قیمت مورد نیاز است. نگرانی در مورد سقوط احتمالی قیمت DOGE به دلیل کمبود فعلی حجم قابل توجه بیشتر شده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید