طبق آخرین گزارش، Dogecoin “خیلی بالا می رود”، انجمن XRP از تصمیم SEC در مورد اتریوم خشمگین است، شیف توضیح می دهد که چرا افزایش انویدیا برای BTC نزولی است: Crypto News Digest توسط U.Today


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

U.Today سه خبر مهم روز گذشته را ارائه می دهد.

طبق آخرین گزارش، Dogecoin (DOGE) “بسیار صعودی” است

در پست اخیر X، شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment به اشتراک گذاشته شده است گزارشی در مورد آخرین MVRV 30 روزه (سرمایه بازار نسبت به سرمایه واقعی) از 6 مورد از 10 ارز دیجیتال برتر، از جمله سکه های محبوب با مضمون سگ Dogecoin و Shiba Inu. همانطور که در این گزارش توضیح داده شد، هر چه MVRV یک ارز دیجیتال کمتر باشد، شانس آن برای افزایش قیمت کوتاه مدت در آینده بیشتر خواهد بود. کمترین MVRV برای Dogecoin در -16.7٪ شناسایی شد که اساساً به معنای “بسیار صعودی” است. دومین ارز رمزنگاری شده از نظر صعودی پس از DOGE، ADA با 12.6 درصد است. برای ارزهای دیجیتال باقیمانده در این لیست (بیت کوین، اتریوم، XRP و Toncoin)، خوانش‌ها «خنثی» و «کمی صعودی» هستند.

مرتبط با

XRP در مقابل اتریوم: تصمیم SEC باعث خشم جامعه XRP می شود

طبق یک خبر اخیر اعلامیه طبق بیانیه Consensys، SEC تحقیقات خود را در مورد اتریوم تکمیل کرده است. در حالی که این توسعه یک پیروزی بزرگ برای دومین دارایی بزرگ دیجیتال و کل صنعت کریپتو، جامعه XRP است جشن نمی گیرد مثل بقیه پر جنب و جوش دلیل این امر در “دعوا” طولانی مدت بین XRP و ETH به نام “ETHGate” یا رفتار ترجیحی اتریوم است که گفته می شود از SEC به قیمت XRP و سایر ارزهای دیجیتال دریافت کرده است. بیل مورگان، مشتاق و وکیل XRP اخیراً مخالفت خود را با اولویت دادن به ETH توسط SEC ابراز کرد. x پستاو خاطرنشان کرد که این دومین «گذر رایگان» اتریوم از سوی رگولاتور است. مورگان گفت: «رفتار متفاوت با اتریوم و ریپل برای همیشه نشان می‌دهد که SEC چقدر خودسرانه در رمزارز عمل می‌کند.

مرتبط با

شیف دلیل شگفت انگیزی را توضیح می دهد که چرا رشد انویدیا برای بیت کوین نزولی است

در روز سه‌شنبه، ۱۸ ژوئن، گزارش شد که Nvidia، شرکت فناوری آمریکایی که به ریزتراشه‌های GPU پیشرفته‌اش معروف است، از نظر ارزش بازار از مایکروسافت پیشی گرفته و به بزرگترین شرکت سهامی عام جهان تبدیل شده است. پس از موفقیت، پیتر شیف منتقد برجسته بیت کوین از این خبر فوری به عنوان فرصتی دیگر استفاده کرد. آب سرد بریز پرچمدار در کریپتو است. شیف به سمت او رفت. دسته X او ادعا می کند که رشد انویدیا در واقع برای بیت کوین نزولی است و به عدم کاربرد بزرگترین ارز دیجیتال اشاره دارد. به عنوان مدرک، او نوشت که پردازنده‌های گرافیکی انویدیا حاوی “0.1 تا 0.3 گرم طلا” هستند اما “صفر نشسته”. علاوه بر این، شیف گفت که بیت کوین در واقع به دلیل استخراج GPU به طلا نیاز دارد و گفت: “بیت کوین به طلا نیاز دارد. طلا به بیت کوین نیاز ندارد. هیچ چیز به بیت کوین نیاز ندارد.”


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید