گزارش: Dogecoin در 6 ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی از XRP و ADA داشته است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Santiment، گردآورنده داده‌های زنجیره‌ای، خبر افزایش فعالیت نهنگ‌ها را در شش ماه گذشته منتشر کرد. ارز دیجیتال اصلی DOGE از XRP، ADA و برخی آلتکوین های اصلی پیشی گرفته است.

DOGE تقریباً بیت کوین و اتریوم را شکست داد، اما نه کاملاً. بیت کوین و تون کوین به بالاترین حد خود رسیدند.

کیف پول های بیت کوین ATH چاپ می کنند اما TON همچنان سریعتر گسترش می یابد

توییتی که اوایل امروز منتشر شد نشان می‌دهد که بیت‌کوین، بزرگترین و اصلی‌ترین ارز دیجیتال جهان، در آدرس‌های غیرخالی به بالاترین حد خود رسیده است و این معیار در شش ماه گذشته به ۵۳.۸۵ میلیون کیف پول رسیده است.

کیف پول های Toncoin (TON) به 16800 افزایش یافت. اما این شبکه بسیار سریعتر از BTC در حال رشد است.

DOGE ADA و XRP را شکست داد

گزارش Santiment در ادامه نشان می‌دهد که از نظر درصد رشد، TON با افزایش 110 درصدی در صدر فهرست قرار دارد و به مجموع 16800 کیف پول غیر صفر در نیمه‌سال گذشته رسیده است.

Dogecoin این ارز دیجیتال را با رشد ۲۷ درصدی دنبال می‌کند و به ۶.۶ میلیون کیف پول رسیده است. بیت کوین و اتریوم افزایش اندکی 10 و 11 درصدی را ثبت کردند، اما تعداد کیف پول ها به ترتیب به 53.9 میلیون و 120.7 میلیون افزایش یافت.

XRP و ADA در انتهای لیست و زیر بیت کوین قرار دارند. کیف پول‌های غیرخالی XRP 7 درصد (در کل 5.2 میلیون) افزایش یافت و رشد ADA 0 درصد بود. زنجیره کاردانو در 4.5 میلیون کیف پول غیر صفر باقی مانده است.

تحلیلگر روند صعودی بزرگ DOGE را پیش بینی می کند

علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، که اخیراً محبوبیتش در پلتفرم X افزایش یافته است، به اشتراک گذاشت که انتظار دارد DOGE در حسابش رشدی مثبت داشته باشد. بنابراین او یک موضوع برای روشن شدن پیش بینی خود ارسال کرد.

مارتینز توضیح داد که اصلاحی که Dogecoin در حال حاضر در حال انجام است برای این میم کوین طبیعی است و قبل از ورود DOGE به روند صعودی در گذشته مشاهده شده است.

او به سال 2017 اشاره کرد، زمانی که ساختار مثلث نزولی DOGE شکسته شد. در آن سال، میم کوین 40 درصد از ارزش خود را از دست داد قبل از اینکه یک روند صعودی عظیم 982 درصدی را آغاز کرد. سناریوی مشابهی در سال 2021 رخ داد. اصلاحی 56 درصدی قبل از افزایش 12197 درصدی و بالاترین سطح تاریخ اتفاق افتاد. در حال حاضر، Dogecoin دوباره از یک الگوی مشابه خارج شده است و انتظار می‌رود که روند صعودی را آغاز کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید