پس از اینکه ایلان ماسک به برنامه‌های توییتر 2.0 نگاهی انداخت، Dogecoin جهش کرد


سرمایه گذاران Dogecoin امیدوارند که چشم انداز توییتر 2.0 ماسک شامل نوعی از ادغام DOGE باشد.

ایلان ماسک، کارآفرین میلیاردر، برنامه‌های خود را برای ادغام پرداخت‌ها در آنچه به‌عنوان توییتر 2.0 توصیف می‌کند – «اپلیکیشن همه چیز» تأیید کرده است که باعث افزایش قیمت 19.4 درصدی کوتاه مدت برای ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) می‌شود.

مدیرعامل جدید توییتر برنامه‌های خود را در توییتی برای ۱۱۹.۲ میلیون دنبال‌کننده‌اش در ۲۷ نوامبر فاش کرد، جایی که او چند اسلاید از «گفت‌وگوهای اخیر شرکت توییتر» را به اشتراک گذاشت.

در حالی که ماسک در توییت یا اسلایدهای همراه آن به DOGE اشاره نکرد، به نظر نمی‌رسد که این مانع از امیدواری برخی سرمایه‌گذاران به ورود Dogecoin به این تجارت نمی‌شود.

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت Dogecoin (DOGE) چند ساعت پس از توییت ۱۹.۴ درصد از ۰.۰۸۹ دلار به ۰.۱۰۷ دلار جهش کرد و در زمان نوشتن به ۰.۰۹۶ دلار کاهش یافت.

طرح‌های دیگری که به‌عنوان بخشی از چشم‌انداز توییتر 2.0 ماسک فهرست شده‌اند شامل «تبلیغات به‌عنوان سرگرمی»، «ویدئو»، «دی‌ام‌های رمزگذاری‌شده»، «توئیت‌های با فرمت طولانی» و «راه‌اندازی مجدد تأییدشده آبی» هستند.

اطلاعات به دست آمده از اسلایدها نشان می دهد که تصاحب ماسک در حال حاضر تأثیرگذار بوده است و پلتفرم رسانه های اجتماعی از نظر «ثبت نام کاربر جدید» و «دقایق فعال کاربر» به بالاترین سطح خود رسیده است و 86 درصد افزایش یافته است. به ترتیب 30 درصد در هفته گذشته در مقایسه با دوره هفت روزه مشابه در سال 2021.

مربوط: آیا DOGE واقعاً ارزش اغراق دارد، حتی پس از اینکه ماسک توییتر را خرید؟

در ماه اکتبر، وبلاگ نویس محبوب فناوری جین منچون وانگ در توییتی در 27 اکتبر گفت که این شرکت کار بر روی نمونه اولیه کیف پولی را آغاز کرده است که از سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند، که منجر به افزایش قیمت DOGE شد که منجر به برنامه های توییتر برای کیف پول های رمزنگاری شد. شایعاتی در مورد آن منتشر شد. سپس 40%

لیور یافه، یکی از بنیان‌گذاران شرکت نرم‌افزاری بلاک چین Jelurida، اخیراً به Cointelegraph گفته است که حتی اگر ماسک Dogecoin را در توییتر ادغام کند، تصمیم عاقلانه‌ای نخواهد بود:

حتی اگر آنها موفق به ایجاد یک سیستم پرداخت در اطراف توییتر شوند، راه حل های بلاک چین به مراتب بهتری نسبت به Dogecoin از نظر امنیت، حفظ حریم خصوصی، قراردادهای هوشمند و مقیاس بندی وجود دارد.

دانیل الساوی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران صرافی غیرمتمرکز (DEX) TideFi نیز اخیراً به کوین تلگراف گفت که در حالی که امکان ادغام وجود دارد، استفاده از آن در توییتر به شدت محدود به پرداخت خواهد بود:

“با توجه به اینکه DOGE نمی تواند مستقیماً با قراردادهای هوشمند به عنوان بخشی از طراحی اصلی خود تعامل داشته باشد، من می گویم موارد استفاده مرتبط همچنان حدس و گمان خواهند بود مگر اینکه به طور خاص به عنوان یک گزینه پرداخت استفاده شود.”
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید