Dogecoin Insider هشدار خطر قابل توجهی را به جامعه صادر می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توسعه دهنده Dogecoin، Mishaboar در زمانی که مدیریت ریسک بسیار مهم است، هشدار مهمی به اعضای جامعه داد. به گفته Mishaboar، اکوسیستم کریپتو بسیار بی ثبات است و سرمایه گذاران در جامعه نباید بیش از حدی که می توانند از دست بدهند، متعهد شوند.

جام مقدس امنیت کریپتو

به گفته توسعه‌دهنده Dogecoin، از دست دادن خواب سرمایه‌گذاران در شب به دلیل سرمایه‌گذاری‌هایشان در ارزهای دیجیتال دلیلی بر این است که آنها در معرض خطر بیش از حد قرار دارند. در حالی که او اذعان داشت که تجارت کریپتو اساساً تمرینی در قمار تحصیل کرده است، وی خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران باید قبل از شرط بندی روی هر دارایی، دانش کافی از آنچه انجام می دهند داشته باشند.

مرتبط با

این روند قابل درک است زیرا اکثر ارزهای دیجیتال و میم کوین ها مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin تا کنون در این ماه افت عمده ای داشته اند. علیرغم احتمال سودهای کلان در کلاس‌های دارایی خاص مانند میم کوین، خطر ضرر زیاد است.

برای ایمن ماندن، Mishaboar، مانند سایر رهبران برجسته صنعت، به سرمایه‌گذاران هشدار داد که نسبت ریسک/بازده هر دارایی را که می‌خواهند روی آن شرط‌بندی کنند، کاملاً درک کنند. او به عنوان راهی برای جلب مشاوره خود گفت که تجزیه و تحلیل ریسک حیاتی است زیرا صنعت مملو از کلاهبردارانی است که می توانند به راحتی از سرمایه خود کاربران کلاهبرداری کنند.

تایید واقعیت

یکی دیگر از اعضای Dogecoin، Vee، ادعای افزایش تعداد کلاهبرداران در جامعه را تایید کرد. به گفته وی، کاهش قرار گرفتن در معرض این کلاهبرداران می تواند شانس افزایش ثروت سرمایه گذاران را به طور کلی افزایش دهد.

با توجه به تعداد زیادی درگیری که تاکنون در اکوسیستم کریپتو ثبت شده است، وی خاطرنشان کرد که اگرچه سرمایه‌گذاران ممکن است بر این باورند که ارز دیجیتال شرط موفقیت بعدی خواهد بود، اما ممکن است ناآگاهانه ثروت زیادی را از دست بدهند.

مرتبط با

علاوه بر حامیان Dogecoin، مدیران Shiba Inu نیز دائماً به اعضای انجمن هشدار می دهند. این به این دلیل است که بسیاری از افراد از برند SHIB برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران ناآگاه و سرقت سرمایه آنها استفاده می کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید