Dogecoin: صدها میلیون DOGE به دلیل کاهش قیمت از Robinhood خارج شدند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توییت اخیر پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال محبوب Whale Alert جزئیات یک تراکنش بزرگ را از محل تجاری محبوب Robinhood در Dogecoin، ارز دیجیتال اصلی الهام گرفته از میم به اشتراک گذاشت.

این معامله در حالی انجام شد که DOGE در 24 ساعت گذشته 5.84 درصد کاهش داشت. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در حال تغییر در صرافی بایننس با قیمت 0.0848 دلار است.

Whale در Robinhood DOGE ارزان‌تری را به عهده می‌گیرد

انتقال دوج کوین شناسایی شده توسط کارآگاه بلاک چین فوق حاوی 88258144 DOGE به ارزش 7474518 دلار بود، زیرا نهنگ به احتمال زیاد این مقدار انبوه سکه میم را در رابینهود خریداری کرده و سپس آن را به یک کیف پول ذخیره سازی سرد منتقل کرده است.

با این حال، جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Whale Alert نشان داد که در واقع دو تراکنش وجود دارد. یکی شامل 88,258,144 DOGE ذکر شده بود، در حالی که دومی دارای 220,709,018 DOGE بود که تقریباً سه برابر اولی بود. با این حال، انتقال دوم بین آدرس‌های بلاک چین داخلی Robinhood انجام شد. بزرگتر در زمان انتقال 18516700 دلار ارزش داشت.

ایلان ماسک پرداخت ها را روی X راه اندازی می کند، آیا Dogecoin نیز شامل می شود؟

همانطور که U.Today گزارش داد، اوایل این هفته وبلاگ رسمی پلتفرم X متعلق به ایلان ماسک اعلام کرد که این شرکت قصد دارد پرداخت های آنلاین را معرفی کند تا پلتفرم را به چشم انداز ماسک در مورد “اپلیکیشن همه چیز” نزدیک کند.

بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال هنوز امیدوارند که ایلان ماسک ارز دیجیتال مورد علاقه خود، Dogecoin را به عنوان وسیله ای برای پرداخت در X/Twitter پیاده سازی کند. با این حال، ماسک هیچ بیانیه ای در این مورد نداد. اما چندین بار به طور عمومی تاکید کرده است که X قصد ندارد ارز دیجیتال خود را راه اندازی کند.

در پادکستی که روز پنجشنبه منتشر شد، ماسک مجدداً حمایت خود از Dogecoin را تأیید کرد و اظهار داشت که هیچ یک از DOGE خود را نفروخته است.

سال گذشته، ماسک چندین پیشرفت را به برنامه X اضافه کرد تا ابزارهای موجود برای سازندگان را گسترش دهد (پست های طولانی و پخش زنده ویدیو). علاوه بر این، دو گزینه برای کسب درآمد از کار شما وجود دارد. آنها ممکن است به دنبال کنندگان خود پیشنهاد دهند که با هزینه ماهانه اندکی مشترک شوند که به طور خودکار از کارت های آنها حذف می شود، یا/یا کسب درآمد را فعال می کنند که به وبلاگ نویسان محبوب امکان می دهد سهمی از درآمد تبلیغاتی را که X کسب می کند دریافت کنند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید