نظر بنیانگذار Dogecoin در مورد سقوط بازار کریپتو، جامعه DOGE را بسیج کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نظر یکی از بنیانگذاران DOGE در مورد سقوط BTC، ETH و DOGE
  • نصف شدن بیت کوین نزدیک است

بیلی مارکوس که در پلتفرم رسانه اجتماعی X با نام «شیبتوشی ناکاموتو» شناخته می‌شود، در سال 2013 ارز رمزنگاری شده دوج کوین را ایجاد کرد. مارکوس به خاطر رفتارهای بازیگوش و کنایه آمیز خود در بازار ارزهای دیجیتال معروف است.

روز جمعه، زمانی که بازار کریپتو با کاهش بیش از 19 درصدی DOGE قرمز شد، مارکوس نظر عجیب دیگری درباره این وضعیت به مخاطبان خود داد. بیانیه او باعث واکنش حمایتی جامعه DOGE شد.

نظر یکی از بنیانگذاران DOGE در مورد سقوط BTC، ETH و DOGE

مارکوس تصویری از دو ارز دیجیتال بزرگ، بیت‌کوین و اتریوم منتشر کرد که به دنبال افزایش قیمت‌های اخیر، اصلاحات عمده‌ای را تجربه می‌کنند. Dogecoin نیز به همین صورت عمل می کند. شاخص S&P 500 نیز اینجاست و در قرمز فرو می رود.

توییت مارکوس اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال مملو از طعنه است و می‌گوید “اوه نه همه چیز مرده است، ما مردیم.” خالق DOGE موضع خود را در مورد تجارت کریپتو در چندین توییت قبلی در سال های گذشته به وضوح بیان کرده است. او معتقد است که این نوعی قمار است که در آن هیچ کس واقعاً نمی داند چرا قیمت ها در حال افزایش یا کاهش است و نمی تواند واقعاً افزایش و کاهش را پیش بینی کند. در بیشتر موارد آنها کاملاً غیرمعمول ظاهر می شوند.

روز جمعه، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، ناگهان وارد یک اصلاح بزرگ شد و از کمی بیش از 70000 دلار به منطقه 67490 دلار سقوط کرد و 7٪ از ارزش 2500 دلاری خود را از دست داد. بعداً، BTC برخی از ضررهای خود را جبران کرد و به 67,472 دلار رسید و تا زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.

اتریوم نیز همین روند را دنبال کرد و بیش از 10 درصد از 3525 دلار به 3161 دلار کاهش یافت، اما بعداً کمی بهبود یافت و در حال حاضر با قیمت 3259 دلار معامله می شود. به طور کلی، تقریباً 735 میلیون دلار ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در بازار نقد شده است.

DOGE کمی بیش از 19 درصد سقوط کرد و برای مدت کوتاهی به 0.1610 دلار رسید. دو تلاش برای بازیابی Dogecoin آن را به 0.1712 دلار رساند.

نصف شدن بیت کوین نزدیک است

این سقوط بیت کوین و متعاقب آن اصلاح بازار کریپتو کمتر از یک هفته قبل از نصف شدن چهارم بیت کوین رخ داد که برای 21 آوریل برنامه ریزی شده بود.

این رویداد که هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد، مجدداً مقدار بیت کوین تازه استخراج شده در هر بلوک را به نصف کاهش می‌دهد، این بار به 3125 BTC در هر بلوک جدید ایجاد شده. بسیاری انتظار دارند که بیت کوین از این به بعد سر به فلک بکشد و آلتکوین ها نیز از این روند پیروی کنند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید