بنیانگذار Dogecoin از نکته DOGE در X پشتیبانی می کند حتی اگر BTC و ETH زیاد استفاده نمی شوند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • BTC، ETH زیاد برای نوک X استفاده نشده است، DOGE: نظر
  • بنیانگذار Dogecoin افکار خود را به اشتراک می گذارد

در سال 2013، بیلی مارکوس، معروف به “شیبتوشی ناکاموتو” در برنامه X (توئیتر سابق)، با همکاری جکسون پالمر، ارز دیجیتال اصلی الهام گرفته از میم، DOGE را راه اندازی کرد.

هر دو مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی پروژه را ترک کردند، اما مارکوس هم DOGE و هم کل فضای کریپتو را از نزدیک دنبال می‌کند و مرتباً پست‌های کنایه‌آمیزی را در پلتفرم X/Twitter منتشر می‌کند.

این بار، او پس از شنیدن ادعاهایی مبنی بر اینکه بیت کوین و اتریوم تقریباً هرگز برای انعام سازندگان استفاده نمی شوند، حتی اگر به طور رسمی اضافه شوند، درباره ایده اضافه کردن DOGE به گزینه انعام در شبکه رسانه های اجتماعی فوق اظهار نظر کرد.

BTC، ETH زیاد برای نوک X استفاده نشده است، DOGE: نظر

بحث که بعداً بیلی مارکوس به آن پیوست، با توییتی از کاربر @dogeofficialceo آغاز شد. یکی از طرفداران DOGE در حساب توییتر/X خود به اشتراک گذاشت که ویژگی انعام با استفاده از BTC و ETH نصب شده است و این ویژگی برای اولین بار در شرکت تحت رهبری جک دورسی اجرا شد.

با این حال، @dogeofficialceo اظهار داشت که تاکنون “هیچ اشاره ای” به BTC یا ETH دریافت نکرده است و نشنیده است که کسی از آنها استفاده کند.

با این حال، او ادعا می کند که جامعه Dogecoin به طور فعال از برنامه های شخص ثالث مانند کیف پول MyDoge و sodogetip برای انجام تراکنش های روزانه DOGE در X/Twitter استفاده می کند. کاربر گفت که اگر X در نهایت پرداخت های رمزنگاری را پیاده سازی کند، منطقی است که از “فعال ترین مورد استفاده شده” یعنی DOGE پشتیبانی شود. کاربر برای اضافه کردن وزن به توییت خود، یک اسکرین شات از نمایه خود منتشر کرد که در آن کیف پول بیت کوین و اتریوم او قابل مشاهده است.

از قضا، اندکی پس از انتشار این توییت، نویسنده از طریق ویژگی داخلی فوق الذکر 0.001 ETH در X دریافت کرد. ویژگی انعام بیت کوین در سپتامبر 2021 معرفی شد و همان مکانیسم برای انعام ETH در فوریه 2022 اضافه شد.

بنیانگذار Dogecoin افکار خود را به اشتراک می گذارد

بیلی مارکوس در نظرات به بحث داغ پیوست. به نظر می رسد “شیبتوشی ناکاموتو” با نکته ای که توسط @dogeofficialceo گفته شده موافق است. علاوه بر این، مارکوس مطمئن است که افزودن DOGE کار آسانی خواهد بود و تنها چند ساعت طول خواهد کشید.

به طور کلی، جامعه کریپتو امیدوار است که پرداخت‌های DOGE تا پایان سال 2024 اجرا شود زیرا X/Twitter همچنان به اضافه کردن مجوزهای جدید برای تراکنش‌های پرداخت ادامه می‌دهد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید