بنیانگذار Dogecoin استراتژی برنده را برای استفاده از پلتفرم X به اشتراک می گذارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیلی مارکوس که در شبکه‌های اجتماعی با نام شیبتوشی ناکاموتو، یکی از خالقان رمزارز معروف و اصلی Dogecoin شناخته می‌شود، از حساب رسمی X (توئیتر سابق) خود برای اظهار نظر در مورد جنبه منفی استفاده از X استفاده کرد.

اما توییت او همچنین می‌تواند به عنوان توصیه‌ای در مورد چگونگی جلوگیری از دیدن محتوای ناپسند در پلتفرم رسانه اجتماعی ایلان ماسک تعبیر شود – اگر کسی برخلاف آنچه در توییت مارکوس می‌خواند عمل کند: «هر چه بیشتر با محتوا درگیر شوید، بیشتر درگیر می‌شوید. ” هر چه بیشتر محتوایی را ببینید که دوست ندارید.»

مارکوس یکی از کاربران مکرر X است که حتی بخش کوچکی از درآمد آن را به لطف ویژگی درآمدزایی که ماسک پس از خرید آن به قیمت 44 میلیارد دلار به این پلتفرم ارائه کرد و شروع به تغییر نام آن به عنوان X، “اپلیکیشن نهایی همه چیز” کرد، به دست آورد.

کاربرانی که این ویژگی را فعال می کنند، سهم خود را از درآمد تبلیغات در X دریافت می کنند. علاوه بر این، ماسک ویژگی اشتراک را در اینجا ادغام کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد که در ازای تهیه محتوای اضافی برای مشترکان، هزینه‌های ماهانه کمی از مشترکین خود دریافت کنند.

مرتبط با

خداحافظی با مارکوس کابوسو

چهار روز پیش، پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه سگ افسانه‌ای کابوسو که الهام‌بخش و طلسم Dogecoin شد، در سن 19 سالگی درگذشت، بسیاری از اینفلوئنسرهای کریپتو با بزرگداشت این سگ شیبا اینو واکنش نشان دادند.

بیلی مارکوس و ایلان ماسک از جمله آنها بودند. مارکوس یک میم درباره ملاقات کابوسو با مرگ منتشر کرد و از او پرسید که آیا او “دختر خوبی” است یا خیر. مرگ اظهار داشت که او “بهترین” است.

ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که کابوسو به بهشت ​​عروج کرده است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید