بنیانگذار Dogecoin راه بزرگی برای سود در 5 سال آینده را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیلی مارکوس که با جکسون پالمر برای ایجاد ارز دیجیتال نمادین Dogecoin در سال 2013 همکاری کرد، پیش‌بینی کنایه‌آمیزی درباره نحوه گذران زندگی خود در حدود پنج سال آینده منتشر کرده است.

او انتظار بازیگوش خود را در نظرات توییت خود به اشتراک گذاشت، جایی که از دو میلیون دنبال کننده X خود پرسید که در پنج سال آینده بیشتر منتظر چه چیزی هستند. چیزی که یکی از بنیانگذاران DOGE مشتاقانه منتظر آن است این است که به روبات ها اجازه دهد کار او را انجام دهند و درآمد غیرفعالی برای خود کسب کنند.

از آنجایی که انتظار می رود ربات ها به هوش مصنوعی متصل شوند، می توان گفت که مارکوس انتظار دارد در آینده ای نه چندان دور با کمک هوش مصنوعی کسب درآمد کند.

در ماه مارس سال جاری، ساینتیفیک امریکن مقاله‌ای درباره اولین آزمایش‌های ادغام ChatGPT OpenAI در روبات‌ها منتشر کرد و انتظار داشت که این مدل امیدوارکننده‌ای باشد که به روبات‌ها اجازه می‌دهد در مورد دنیای همیشه در حال تغییر اطراف خود بیاموزند و کار را برای روبات‌ها آسان‌تر کند. تحت کنترل بودن برای خدمت به مردم در زندگی روزمره استفاده می شود.

مرتبط با

انتقاد از OpenAI و ChatGPT از ایلان ماسک

از منتقدان محصول OpenAI می‌توان به کارآفرین مشهور فناوری، ایلان ماسک، اشاره کرد که بارها OpenAI و دیگر غول‌های فناوری مانند متا را متهم کرده است که هوش مصنوعی آموزش (“wake”) از نظر اجتماعی قابل قبول و از نظر سیاسی درست هستند. ماسک، بنیانگذار استارت آپ xAI که چت ربات Grok AI را تولید می کند، معتقد است که هوش مصنوعی باید طوری آموزش داده شود که تا حد امکان صادق و کنجکاو باشد.

طبق نظریه ماسک، هوش مصنوعی هوشیار می تواند بشریت را به پایان بدی برساند یا حتی آن را نابود کند. او این را در حین بحث درباره «2001: یک ادیسه فضایی»، یک فیلم علمی تخیلی محبوب بر اساس فیلمنامه ای که توسط نویسنده داستان های علمی تخیلی کلاسیک آرتور سی کلارک نوشته شده است، بیان کرد. در این فیلم هال، ربات روی سفینه فضایی، تمام خدمه را کشت زیرا مجبور شد به آنها دروغ بگوید.

به طور کلی، ماسک بر این باور است که در آینده، هوش مصنوعی بر زندگی بیولوژیکی مسلط خواهد شد، و این دومی بیشتر به عنوان یک “بازگشت یا بافر هوش” عمل می کند. او پیش‌بینی کرد که در سه سال آینده، هوش مصنوعی می‌تواند به اندازه جی‌کی رولینگ رمان بنویسد، اصول جدید فیزیک را کشف کند و به طور کلی در هر کاری که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند، بهتر عمل کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید