واکنش بنیانگذار Dogecoin به توییت ایلان ماسک که قدرت خود را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، کارآفرین فناوری سریال، بار دیگر توانایی خود را در تعامل با جامعه رمزنگاری در پلتفرم رسانه اجتماعی X که مالک آن است (توئیتر سابق) نشان داده است.

در حالی که آخرین توییت او به غیر از اشاره به میم پرطرفدار “دختر شاهین توآ” هیچ چیز قابل توجه دیگری نداشت، اما باعث واکنش های زیادی در نظرات شد.

یکی از کسانی که به “پیام” ماسک پاسخ داد، دوست قلمی ماسک، بیلی مارکوس بود که با همکاری جکسون پالمر، Dogecoin مورد علاقه ماسک را ایجاد کرد و آن را در دسامبر 2013 راه اندازی کرد.

ماسک تصویری از یک شاهین در حال پرواز منتشر کرد. مارکوس با تصویری از یک شاهین نشسته و یک بازیکن فوتبال آمریکایی که منتظر پرتاب توپ بود، پاسخ داد.

اگرچه توییت ایلان ماسک حاوی پیام خاصی نیست، اما تاکنون 431000 لایک، 29000 اشتراک گذاری مجدد و 28000 نظر به دست آورده است. این نشان می دهد که غول فناوری هنوز این قدرت را دارد که به راحتی با جامعه X به صورت آنلاین درگیر شود.

مرتبط با

ماسک تایید کرد که پذیرش هوش مصنوعی به سرعت در حال گسترش است

حدود یک هفته پیش، U.Today گزارش داد، ایلان ماسک از کنفرانس Cannes Lions بازدید کرد، جایی که با مارک رید، رئیس آژانس تبلیغاتی بزرگ WPP Plc مصاحبه کرد. ماسک در طول آن مکالمه به سؤالات مختلفی پاسخ داد، از جمله سؤالی در مورد اظهار نظرهای بی ادبانه نسبت به تبلیغ کنندگان در X و به ویژه باب ایگر، مدیر عامل دیزنی.

ماسک توضیح داد که از باج‌گیری برای پول متنفر است، بنابراین ترجیح می‌دهد ضررهای مالی ناشی از خروج برخی از تبلیغ‌کنندگان از پلتفرم را متحمل شود تا اینکه اجازه دهد آزادی بیان در X را از بین ببرند.

مرتبط با

وقتی از ماسک پرسیده شد که اخیراً چقدر استفاده روزانه از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی گسترش یافته است، ماسک گفت که اخیراً از پسر بزرگش که در دانشگاه تحصیل می کند پرسیده است که چند نفر از دانشجویانش از ابزارهای هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن استفاده می کنند. . پاسخ این بود که همه اساساً از هوش مصنوعی استفاده می کردند. ماسک مشخص نکرد که آیا به نرم افزاری اشاره می کند که مقالات را از نظر سرقت ادبی بررسی می کند یا به شکست نرم افزارهای تشخیص سرقت علمی کمک می کند.

با توجه به اظهارات ایلان ماسک در مورد چشم‌انداز کوتاه‌مدت آینده هوش مصنوعی، ما اکنون کمتر از سه سال با هوش مصنوعی نوشتن رمان‌های سطح جی‌کی رولینگ، اکتشافات جدید در فیزیک و به طور کلی بهبود در هر کاری که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند فاصله داریم.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید