بنیانگذار Dogecoin آخرین X Milestone عظیم الون ماسک را تحسین می کند


فهرست

  • ماسک نقطه عطف X عظیم جدیدی دارد
  • بیلی مارکوس می گوید ماسک باید 56 میلیارد دلار از تسلا دریافت کند

ایلان ماسک، کارآفرین سریال فناوری و مالک غول رسانه های اجتماعی X، پست مهمی را در رابطه با اعلامیه های منتشر شده در اوایل این هفته منتشر کرد. او این خبر را منتشر کرد که همه لایک‌های زیر پست‌ها خصوصی شده و برای همه غیر از دارندگان اکانت قابل مشاهده نیست.

ماسک نقطه عطف X عظیم جدیدی دارد

این صددرصد توییت کرد که پس از خصوصی شدن لایک ها “افزایش زیادی در لایک ها” وجود داشته است.

چندین حساب با مضمون ارزهای دیجیتال نظرات مثبتی را در زیر این پست ارسال کردند. بیلی مارکوس، بنیانگذار Dogecoin (معروف به شیبتوشی ناکاموتو در توییتر/X) نیز واکنش خود را در نظرات به اشتراک گذاشت. او یک اسکرین شات از یک بازی ویدیویی منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: «همه این را دوست داشتند».

این در حالی است که تمامی واکنش ها به پست ایلان ماسک همچنان قابل مشاهده است و این پست تاکنون 265000 لایک جمع آوری کرده است.

بیلی مارکوس می گوید ماسک باید 56 میلیارد دلار از تسلا دریافت کند

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، مارکوس، همراه با بسیاری از چهره‌های برجسته در دنیای مالی، از جمله سرمایه‌گذار مشهور و مدیرعامل Ark Invest، علناً در مورد مشکل فعلی‌اش با بسته غرامت تسلا که برای این فناوری مورد توافق قرار گرفته بود، مواجه شدند . Mogul توسط سهامداران شرکت در سال 2018. اگر این شرکت بتواند ارزش بازار تسلا را در دهه از سال 2018 به بالای 650 میلیارد دلار افزایش دهد، 56 میلیارد دلار غرامت به ماسک پرداخت خواهد کرد. بسته پرداخت کمتر از ده درصد ارزش بازار هدف تسلا را نشان می دهد.

در حال حاضر تسلا ارزشی معادل 571.6 میلیارد دلار دارد که کاملاً به هدف تعیین شده نزدیک است. اما چندین سهامدار عمده و همچنین یک قاضی در دلاور تصمیم تسلا مبنی بر واقعی کردن این پرداخت به ماسک را رد کردند، مگر اینکه سهامداران رای دیگری صادر کنند. تسلا اکنون از سهامداران خود خواسته تا یک بار دیگر رای دهند و این مشکل را به نفع مدیرعامل فعلی خود، ایلان ماسک، حل کنند.

مرتبط با

این رای گیری هنوز صورت نگرفته و موضوع تاکنون حل نشده است. یکی از بنیانگذاران DOGE در توییت خود اشاره کرد که چرخش ناگهانی آنها به ماسک، که در تمام این سال‌ها بدون حقوق در تسلا کار می‌کرد، می‌تواند به اعتبار تجاری آنها در آینده آسیب برساند.

اما بسیاری در X بر این باورند که 56 میلیارد دلار برای پرداخت ماسک، که در حال حاضر ثروتمندترین فرد روی کره زمین است، بسیار بزرگ است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید