بنیانگذار Dogecoin “اسکریپت فیلم استعمار مریخ” را به ایلان ماسک ارائه کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “سناریوی فیلم استعمار مریخ”
  • ایلان ماسک از توسعه غیرمنتظره OpenAI شگفت زده شد

بیلی مارکوس (معروف به شیبتوشی ناکاموتو در X)، که در سال 2013 ارز دیجیتال میم اصلی Dogecoin را ایجاد کرد، به توییت اخیر ایلان ماسک درباره یکی از شرکت‌های بزرگ خود، SpaceX پاسخ داد.

سایر اعضای جامعه کریپتو در X نیز پاسخ های مشتاقانه ای را ارسال کردند، از جمله پسر جان لنون، ​​شان اونو.

این چیزی است که مارکوس در مورد SpaceX به ماسک توییت کرد:

“سناریوی فیلم استعمار مریخ”

ایلان ماسک به جامعه X یادآور شد که چرا او بیش از دو دهه است که SpaceX را می سازد. مدیرعامل این شرکت در توییتی نوشت: ماموریت این شرکت “گسترش آگاهی به مریخ و سپس به ستارگان” است.

شان اونو لنون در توییتی پرسید که آیا می توان ابتدا برای استعمار ماه کار دیگری انجام داد؟ بسیاری از حساب‌های رمزنگاری، از جمله طرفداران XRP و بیت‌کوین نیز به این بحث پیوستند و نظرات دلگرم‌کننده‌ای را به جای گذاشتند.

شیبتوشی ناکاموتو سناریویی از عواقب استعمار مریخ ارائه کرد و این سناریوی آینده را به طرز بازیگوشیانه ای با چگونگی روند مشابه بین امپراتوری بریتانیا و یکی از مستعمرات امیدوارکننده آن، آمریکا مقایسه کرد. او همچنین پیشنهاد کرد که استعمارگران مریخ می توانند نسخه ای از مهمانی چای بوستون را که در دسامبر 1773 برگزار شد ترتیب دهند. در نهایت مارکوس نتیجه گرفت: «ارتش مریخ به استقلال خواهد رسید». او نوشت: اگر هیچ چیز دیگری نباشد، “این یک فیلم جالب خواهد بود.”

ایلان ماسک از توسعه غیرمنتظره OpenAI شگفت زده شد

روز دوشنبه، ماسک، رئیس اسپیس ایکس و xAI، واکنشی به آخرین اخبار ناخوشایند درباره OpenAI رقیب xAI، پس از معامله اخیر بین شرکت Sam Altman و پلتفرم توسعه‌گرا Stack Overflow منتشر کرد.

این دو شرکت یک همکاری API را اعلام کردند تا از پست‌های Stack Overflow برای آموزش چت ربات ChatGPT AI استفاده شود. توسعه دهندگان در Stack Overflow شروع به تخریب ایده اجازه دادن به ChatGPT برای آموزش مطالب خود کردند و عصبانیت خود را از این چرخش رویدادها ابراز کردند.

برخی شروع به حذف پست های خود کردند. تیم مدیریت Stack Overflow شروع به ممنوع کردن کاربرانی کرد که محتوای خود را حذف کردند.

وقتی ماسک این پست را در X دید، نظر داد: “وای.” این غول فناوری در چند سال اخیر انتقادهای زیادی را در مورد OpenAI انجام داده است. ماسک OpenAI و چت ربات ChatGPT آن را به “بیدار بودن” متهم می کند، یعنی از بحث در مورد مسائل اجتماعی حاد مانند جنسیت، مذهب و سیاست اجتناب می کند. ماسک xAI را در پاسخ به گسترش OpenAI تأسیس کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید