بنیانگذار Dogecoin پیش بینی خیره کننده ای از هوش مصنوعی می کند که همه را تحت تاثیر قرار می دهد


فهرست

  • موتورهای جستجو به سمت هوش مصنوعی می روند
  • هشدار هوش مصنوعی «آینه سیاه» از ایلان ماسک

بیلی مارکوس، معروف به “شیبتوشی ناکاموتو” در

او همچنین دیدگاه خود را در مورد نحوه آموزش هوش مصنوعی به اشتراک گذاشت و به نظر نمی رسد از این نتیجه راضی باشد.

موتورهای جستجو به سمت هوش مصنوعی می روند

مارکوس در مورد پیشرفت‌های آینده هوش مصنوعی و نحوه تأثیرگذاری آنها بر بخش تجاری گسترده مبتنی بر اینترنت و موتورهای جستجو، و همچنین کاربران متوسط ​​اینترنت و روش‌هایی که ترجیح می‌دهند داده‌های آنلاین را پیدا کنند، منعکس می‌کند.

یکی از بنیانگذاران Dogecoin، ارز دیجیتال میم اصلی، در آخرین توییت خود نوشت که انتظار دارد چند سال آینده “جالب” باشد. او سپس نظرات خود را در مورد توسعه آینده موتورهای جستجو مبتنی بر هوش مصنوعی به اشتراک گذاشت.

مارکوس توییت کرد که موتورهای جستجو شروع به حرکت به سمت هوش مصنوعی کرده اند. این احتمالاً منجر به توقف تعداد زیادی از کاربران اینترنت از وب‌سایت‌ها برای کسب اطلاعات می‌شود. به نوبه خود، شرکت هایی که به ترافیک موتورهای جستجو متکی هستند، احتمالاً ورشکسته می شوند.

نکته مهم بعدی در لیست او این است که هوش مصنوعی توسط روزنامه نگاران آموزش داده نمی شود، بلکه با “نظرات تصادفی من و شما” (احتمالاً با استفاده از پست ها و نظرات آنها در X و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی) آموزش داده می شود. مارکوس یا نمی تواند تصور کند که این چه نتیجه ای خواهد داشت یا نمی خواهد در مورد آن صحبت کند.

مرتبط با

هشدار هوش مصنوعی «آینه سیاه» از ایلان ماسک

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ماسک غول فناوری در مورد ویژگی جدیدی به نام Recall که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از هوش مصنوعی Copilot راه اندازی شده است، اظهار نظر کرد. Recall برای ایجاد یک “حافظه” برای کاربران با گرفتن اسکرین شات از هر کاری که انجام می دهند و هر وب سایتی که در رایانه های شخصی ویندوزی و لپ تاپ خود بازدید می کنند طراحی شده است.

این اسکرین شات ها توسط هوش مصنوعی پردازش می شوند و سپس کاربران این فرصت را خواهند داشت که به این «حافظه» نگاه کرده و جستجو کنند. ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت به مخاطبان جهانی اطمینان داد که این داده ها به پایگاه داده های شرکت اضافه نخواهد شد.

ایلان ماسک آن را اپیزود «آینه سیاه» نامید و توییت کرد که قطعا در آینده این ویژگی را خاموش خواهد کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید