بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهم بیت کوین را با کاهش BTC بیان می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیلی مارکوس کاهش بیت کوین را بازبینی می کند
  • “پرتاب مستقیم پول در آتش داغ”

بیلی مارکوس، معروف به شیبتوشی ناکاموتو در پلتفرم رسانه های اجتماعی

شیبتوشی ناکاموتو به دلیل اظهارات طنزآمیز و طنزآمیز خود در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است. امروز او نظرات خود را در مورد اتفاقی که برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی بیت کوین رخ داد به اشتراک گذاشت.

بیلی مارکوس کاهش بیت کوین را بازبینی می کند

در واکنش به افت شدید بیت کوین، یکی از بنیانگذاران Dogecoin شاید درجه بالایی از ناامیدی خود را ابراز کرد: «بیت کوین لعنتی».

به طور کلی، از روز دوشنبه، بیت کوین کمی بیش از 8 درصد از ارزش خود را از دست داده است و از 63630 دلار به منطقه 58500 دلاری سقوط کرده است که در زمان نوشتن دست به دست شد.

گزارش اخیر توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای محبوب Santiment بیان می‌کند که بیت‌کوین امروز به پایین‌ترین سطح دو ماهه سقوط کرد. او گفت که بسیاری از سرمایه گذاران شروع به خرید این افت کردند، زیرا ارز دیجیتال پیشرو به سطح 60,000 دلار نزدیک شد و تعداد زیادی از موقعیت های خرید اخیراً به شدت نقد شده اند. به گفته Santiment، همین اتفاق در مورد اتریوم و سولانا نیز رخ می دهد.

مرتبط با

“پرتاب مستقیم پول در آتش داغ”

اما نظرات قبلی بیلی مارکوس در مورد تجارت و سرمایه گذاری کریپتو نشان می دهد که توییت فوق الذکر او چیزی بیش از یک کنایه تاریک درباره آنچه در حال حاضر با بیت کوین اتفاق می افتد نیست. او قبلاً چندین بار توییت کرده بود که معتقد نیست کسی توانایی این را داشته باشد که بداند بازار کریپتو چگونه کار می‌کند و چه چیزی باعث افزایش یا کاهش قیمت کریپتوها، به‌ویژه بیت‌کوین می‌شود.

اخیراً، خالق DOGE پیشنهاد کرده است که حتی ممکن است هنگام سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال، به پول «مستقیماً در آتش خروشان انداخته شود» فکر کنید. مارکوس گفت که از این طریق غلبه بر فراز و نشیب های بازار ارزهای دیجیتال آسان خواهد بود.

طبق توییت های مارکوس، او مقداری بیت کوین (حدود 0.006 بیت کوین) دارد و اخیراً زمانی که اختلاف نظر در مورد اینکه آیا بهتر است دوج کوین یا بیت کوین در X داشته باشید، شیباتوشی ناکاموتو با انجمن DOGE تماس گرفت، به طور غیرمنتظره ای، او به این موضوع اشاره کرد. گفت که او ترجیح می دهد یک BTC داشته باشد تا یک DOGE.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید