بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی در مورد بازار کریپتوکارنسی خونین ارائه کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • قیمت بیت کوین کاهش می یابد و بازار ارزهای دیجیتال را به پایین می کشاند
  • دیدگاه مارکوس در مورد سرمایه گذاری و تجارت در ارزهای دیجیتال

بیلی مارکوس که در سال 2013 ارز دیجیتال اصلی Dogecoin را با جکسون پالمر ایجاد کرد، در حساب کاربری خود X (که قبلاً در سراسر جهان با نام توییتر شناخته می‌شد) صحبت کرد تا در مورد کاهش گسترده بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر اظهار نظر کند.

قیمت بیت کوین کاهش می یابد و بازار ارزهای دیجیتال را به پایین می کشاند

طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، ۵.۸۱ درصد کاهش داشته است که تا حدی با افزایش قیمت ۱.۵۵ درصدی امروز جبران شده است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 55860 دلار در صرافی Bitstamp در حال تغییر است.

به طور کلی، بین 1 ژوئیه و 5 جولای هفته گذشته، بیت کوین بیش از 15 درصد از قیمت خود را از دست داد و از منطقه 63,600 دلار به 53,900 دلار سقوط کرد. این کاهش با تلاشی برای جبران ضرر همراه شد و بیت کوین 8.3 درصد افزایش یافت و به سطح 58370 دلار بازگشت. پس از این، کودتای 24 ساعته مذکور صورت گرفت.

مارکوس که در رسانه‌های اجتماعی به خاطر شوخی‌ها و نظرات طنزآمیز خود در مورد ارزهای دیجیتال و به طور کلی بازار کریپتو معروف است، این بار در مورد کاهش فعلی بیت کوین و کل بازاری که آن را در جنوب دنبال می‌کند، اظهار نظر کرد. او عکسی از یک قایق تفریحی در حال غرق شدن منتشر کرد و گفت: وضعیت ارز دیجیتال شما چطور است؟ پاسخ، عنوان قایق بادبانی است که با قاطعیت می گوید: «نگران نباش».

در مورد Dogecoin، اخیراً از مسیر قیمت بیت کوین پیروی کرده است – تقریباً 28٪ از 1 جولای تا 5 جولای از دست داده است و از 0.12693 دلار به 0.09185 دلار کاهش یافته است. پس از آن 20% بازگشت و پس از آن 11.4% زیان در 24 ساعت گذشته مشاهده شد. بزرگترین ارز رمزنگاری شده میم تا به امروز شاهد افزایش 3.64 درصدی بود که DOGE در زمان نوشتن 0.10428 دلار معامله شد.

مرتبط با

موسس Dogecoin «تشخیص» دارندگان کریپتو تاریک از مطالعه را به چالش می کشد: جزئیات

دیدگاه مارکوس در مورد سرمایه گذاری و تجارت در ارزهای دیجیتال

مارکوس به خاطر توییت‌هایش که در آن از تجارت ارزهای دیجیتال به عنوان قمار انتقاد می‌کند، شناخته می‌شود، زیرا معتقد نیست که می‌توان حرکت‌های قیمت ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی کرد. او در چندین مورد، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به یک بیماری روانی تشبیه کرد و سرمایه‌گذاری در NFT را به همان بیماری تشبیه کرد.

هفته گذشته، او همچنین خاطرنشان کرد که بیت کوین ممکن است آزادی مالی را فراهم کند که حداکثر گرایان بیت کوین اصرار دارند، اما با شروع کاهش قیمت بیت کوین، این آزادی کاهش می یابد. این پست هفته گذشته درست قبل از روز استقلال ایالات متحده منتشر شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید