موسس Dogecoin بیانیه هوش مصنوعی بسیار مهمی را بیان کرد: جزئیات


بیلی مارکوس که در شبکه های اجتماعی با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود، سؤالات جدی در مورد آینده هوش مصنوعی عمومی (AGI) مطرح کرده است. بنیانگذار Dogecoin (DOGE) اخیراً موضع خود را در مورد هوش مصنوعی (AI) به اشتراک گذاشته است.

اما او صحبت کرد این بار در مورد AGI است. AGI زمینه ای از هوش مصنوعی است که بر اساس تحقیقات نظری انجام می شود زیرا هدف آن توسعه ابزارهای خودآموز است. وظیفه اصلی این وسایل نقلیه داشتن هوش انسان مانند است. به طور خاص، وسایل نقلیه مبتنی بر AGI برای انجام وظایفی که لزوماً برای آنها ساخته نشده‌اند، توسعه می‌یابند.

هوش مصنوعی در چند سال اخیر یک موضوع پرطرفدار باقی مانده است و AGI به عنوان یکی از محبوب ترین زمینه ها ظاهر شده است. بیلی مارکوس، که در این قطار پریده است، جالب است اما همچنین سوال مهم در حساب X

بنیانگذار Dogecoin از پیروانش نظرشان را در مورد AGI پرسید. او از آنها پرسید که آیا نسبت به نقش AGI در 10 سال آینده خوشبین، نگران یا بدبین هستند. این در حالی است که بسیاری از مردم درباره پیشرفت AGI ابراز نگرانی کرده‌اند، زیرا می‌ترسند میلیون‌ها نفر را بیکار کند.

تاثیرات بزرگ

مارکوس قبلاً مسائلی را مطرح کرده بود نگرانی های جدی درباره آینده هوش مصنوعی او در ماه مه گفت که هوش مصنوعی تغییرات جدی در بسیاری از بخش‌ها ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال، او توضیح داد که موتورهای جستجوی وب هوش مصنوعی را یکپارچه خواهند کرد که در نهایت منجر به کاهش بازدید از وب سایت می شود. علاوه بر این، او پیش بینی کرد که شرکت هایی که به موتورهای جستجو متکی هستند ورشکست خواهند شد.

بنیانگذار DOGE نیز برخی از نگرانی های اخلاقی را مطرح کرد. او گفت که ابزارهای هوش مصنوعی نه توسط کارشناسان صنعت، بلکه با نظرات تصادفی افراد تصادفی آموزش داده خواهند شد. در نتیجه، مارکوس نگران پیشرفت هوش مصنوعی و زیرشاخه‌های آن مانند AGI است.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید