بنیانگذار Dogecoin انتظار دارد بیت کوین (BTC) پس از نصف شدن سقوط کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “پیش بینی قیمت بیت کوین” مارکوس
  • یک روز تا نصف شدن بیت کوین باقی مانده است

بیلی مارکوس در سال 2013 به همراه جکسون پالمر، ارز دیجیتال نمادین الهام گرفته از میم را به همراه جکسون پالمر تأسیس کرد. ایده ایجاد DOGE به عنوان راهی برای تقلید از میم سگ Kabosu و ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین بود. اکنون به ندرت می توان جکسون را در حال پست در پلتفرم X/Twitter مشاهده کرد، اما مارکوس یکی از کاربران مکرر این پلتفرم است و توسط جامعه به عنوان یک تأثیرگذار شناخته می شود.

مارکوس که به خاطر عشق به میم ها، طعنه ها و کنایه هایش شناخته می شود، توییتی در مورد رویداد آینده نصف شدن بیت کوین همراه با پیش بینی بی رویه قیمت بیت کوین منتشر کرد. اما به نظر می رسد این رویکرد ترس بسیاری از جامعه بیت کوین را منعکس می کند.

“پیش بینی قیمت بیت کوین” مارکوس

بیلی مارکوس، شناخته شده در

حساب رسمی صرافی Kraken گفت که نصف کردن به این روش کار نمی کند. که مارکوس پاسخ داد “چه می شد اگر”. طنز تاریک خاصی در توییت و پاسخ او وجود دارد، زیرا بسیاری از دارندگان ارزهای دیجیتال در حال حاضر می ترسند که قیمت بیت کوین به جای افزایش، کاهش عمده ای داشته باشد.

ماکسیمالیست بیت کوین، سامسون مو، رئیس شرکت Jan3 نیز در آخرین توییت خود به این ترس ها اشاره کرد. او به جامعه توصیه کرد تا زمانی که می توانند از «0.06 میلیون دلار بیت کوین» لذت ببرند. او هیچ پیش‌بینی قیمتی نکرد، اما موو به طور مداوم پیش‌بینی کرده بود که بیت‌کوین در توییت‌های قبلی با چاپ «شمع امگا» به یک میلیون دلار خواهد رسید. او عبارتی را اضافه کرد که بسیاری از کاربران بیت کوین آن را دوست دارند و اغلب از آن استفاده می کنند: “ما هنوز زود هستیم.”

یک روز تا نصف شدن بیت کوین باقی مانده است

نصف شدن بیت کوین تقریباً به پایان رسیده است و جامعه مشتاقانه منتظر واکنش قیمت بیت کوین است. نصف شدن در مورد پاداش بلوک برای ماینرهایی است که نصف می شوند. در نیمه چهارم آینده، هر بلوک جدید به جای 6.25 بیت کوین، 3125 بیت کوین به دست می آورد.

نصف شدن تضمین می‌کند که ارز دیجیتال پرچم‌دار همچنان بدون تورم باقی می‌ماند و عرضه آن به بازار کاهش می‌یابد. سامسون موو، اینفلوئنسر، مکرراً توییت می‌کند که نصف شدن آینده یک شوک عرضه بیت‌کوین ایجاد می‌کند، در حالی که ETF‌های نقطه‌ای BTC به شوک تقاضا کمک می‌کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید