بنیاد Dogecoin صندوق جدیدی را برای توسعه دهندگان اصلی اعلام می کند

بنیاد Dogecoin صندوق جدیدی را برای توسعه دهندگان اصلی اعلام می کند


بنیاد Dogecoin 5 میلیون DOGE را که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 360000 دلار است، برای توسعه اکوسیستم اختصاص داده است.

بنیاد Dogecoin یک صندوق جدید برای توسعه دهندگان Dogecoin Core برای پیشبرد بیشتر اکوسیستم Dogecoin در سال جدید اعلام کرده است.

در 31 دسامبر، این بنیاد اعلام کرد که 5 میلیون Dogecoin (DOGE) را به صندوق جدید برای حمایت از توسعه پلت فرم Dogecoin اختصاص داده است.

به گفته بنیاد Dogecoin، این صندوق در یک کیف پول چند امضایی جدید که توسط اعضای آن مدیریت می شود نگهداری می شود و به سه امضا از پنج امضای توسعه دهندگان Dogecoin Core کروماتیک، مارشال هاینر، میچی لومین، پاتریک لودر و راس نیکول نیاز دارد. این متولیان هیچ حقی بر وجوه غیر از اداره آزادی نخواهند داشت. این تیم نوشت:

DOGE که در این کیف پول نگهداری می‌شود، به توسعه‌دهندگان Dogecoin Core برای کارشان در همه مشارکت‌ها، صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن پاداش‌ها، پاداش می‌دهد.

برای هر نسخه Dogecoin Core، 500000 DOGE بین توسعه دهندگانی که در انتشار مشارکت داشته اند توزیع می شود. برای اطمینان از شفافیت، تیم آدرس کیف پول محل نگهداری وجوه را منتشر کرده است. تیم اصلی Dogecoin همچنین پست های وبلاگ را برای همه هزینه ها منتشر می کند و توسط متولیان از طریق کانال های رسانه های اجتماعی اعلام می شود.

مربوط: سگ واقعی پشت Memecoin DOGE به شدت بیمار است

در همین حال، توسعه دهندگان Dogecoin اخیرا شایعاتی مبنی بر حرکت شبکه به سمت مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) را تکذیب کردند. توسعه دهندگان اعلام کرده اند که فقط قصد دارند پیشنهادی در این زمینه منتشر کنند. یکی از مهندسان، لومین، اینفلوئنسرهایی را که این شایعه را منتشر می کردند سرزنش کرد و گفت که آنها قادر به دریافت “اطلاعات داخلی” در مورد Dogecoin نیستند.

در ۱۶ سپتامبر، پس از اینکه اتریوم به PoS تغییر مکان داد، Dogecoin به دومین ارز رمزنگاری بزرگ اثبات کار تبدیل شد.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉