Dogecoin ETF؟ در اینجا چیزی است که خالق DOGE واقعاً فکر می کند


بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin (DOGE) اخیراً به این گمانه زنی پرداخت که SEC احتمالاً ETF Dogecoin را تأیید می کند. این حدس و گمان پس از تایید ETF های بیت کوین و اتریوم افزایش یافت و بسیاری را به این فکر انداخت که کدام ارز دیجیتال می تواند بعدی باشد.

به نظر می رسد مارکوس این شایعات را کم اهمیت جلوه داده است و نشان می دهد که این شایعات برای او بعید است. اگرچه DOGE به عنوان یک میم کوین شروع به کار کرد، اما در دهه گذشته مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. اکنون بسیاری از کسب و کارها با پذیرش آن به عنوان روش پرداخت، حضور خود را در بازار حفظ می کنند.

مرتبط با

طبقه‌بندی غیرامنیتی Dogecoin باعث می‌شود آن را برای یک ETF در موقعیت خوبی قرار دهد. در اوایل سال جاری، CFTC به معاملات آتی کوین بیس در Dogecoin چراغ سبز نشان داد. این تأیید نظارتی به عنوان یک حرکت بسیار مهم در نظر گرفته می شود که می تواند تعامل موسسات مالی سنتی تر با DOGE را آسان تر کند.

در حال حاضر، Dogecoin با ارزش بازار 22.88 میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه 3 میلیارد دلار به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری میم رتبه بندی می شود. ارزش این سکه در حال حاضر 0.158 دلار است که به طور قابل توجهی کمتر از اوج 0.74 دلاری خود در می 2021 است.

مرتبط با

مفهوم ETF Dogecoin هم مزایا و هم نگرانی های بالقوه را ارائه می دهد. از یک طرف، می تواند منجر به افزایش مشارکت شرکت ها و اعتبار بازار شود. از سوی دیگر، مسائلی را در مورد افزایش نفوذ موسسات مالی سنتی بر ارزهای دیجیتال مطرح می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید