دوج کوین (DOGE) نهنگ ها ولگردی خرید عظیم 280 میلیون دلاری راه انداختند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیل اخیر علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، نشان داد که نهنگ‌های دوج کوین انباشت قابل توجهی را آغاز کرده‌اند و طی دو هفته گذشته تقریباً ۱.۴ میلیارد توکن DOGE به ارزش تقریبی ۲۸۰ میلیون دلار خریداری کرده‌اند.

این مرحله انباشت پس از کاهش قابل توجه قیمت DOGE آغاز شد که در دو هفته اول مارس 40 درصد کاهش یافت و پس از رسیدن به بالاترین سطح محلی 0.2 دلار به ازای هر DOGE به نقطه پایینی رسید.

نمودار همراه افزایش قابل مشاهده در انباشت همزمان با رالی اخیر را نشان می دهد که در آن قیمت DOGE 78٪ در یک دوره 9 روزه افزایش یافت.

Dogecoin اخیراً به 0.2288 دلار به ازای هر توکن رسیده است که بالاترین نقطه آن از نوامبر 2021 است و ارزش فعلی آن تقریباً 0.22 دلار برای هر توکن است. این افزایش قیمت را می توان به عوامل متعددی نسبت داد، از جمله عملکرد ضعیف سایر میم کوین ها مانند شیبا اینو. (SHIB) طی یک دوره دو هفته ای 140 درصد افزایش ارزش قابل توجهی را در برابر Dogecoin تجربه کرده است.

4/20 و “پدر دوج کوین”

علاوه بر این، انتظارات برای ماه آوریل به حرکت صعودی DOGE کمک کرد. زیرا روندهای تاریخی حاکی از روند افزایش قابل توجه قیمت ها در این دوره است که اغلب در ارتباط با رویدادهای فرهنگی مانند بزرگداشت 20 آوریل است. گمانه زنی ها در مورد کاتالیزورهای بالقوه، از جمله تاثیر توییت های ایلان ماسک، بیشتر به احساسات بازار دامن می زند.

به عنوان مثال، آنچه در آوریل گذشته اتفاق افتاد.

با وجود ابهامات در مورد حرکات آتی بازار، یکی از مشاهدات غیرقابل انکار تلاش های انباشت استراتژیک نهنگ های Dogecoin است که نشان دهنده اعتماد آنها به پتانسیل ارز دیجیتال است. Dogecoin همچنان داغ ترین موضوع در فضای دارایی های دیجیتال در حال حاضر است زیرا علاقه مندان و سرمایه گذاران این تحولات را رصد می کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید