Dogecoin (DOGE) Whale 332.9 میلیون DOGE را به Binance منتقل کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تراکنش عمده ارز دیجیتال، یک نهنگ دوج کوین (DOGE). مقدار قابل توجهی انتقال ارز دیجیتال محبوب مبتنی بر میم به صرافی بایننس. Whale Alert، یک حساب توییتری که به ردیابی تراکنش‌های ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده است، گزارش داد که 332,931,620 DOGE (معادل 26,612,151 دلار) از یک کیف پول ناشناخته به بایننس منتقل شده است.

از آخرین اطلاعات قابل دسترسقیمت فعلی Dogecoin 0.07959 دلار است که نشان دهنده افزایش 2.46 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با این حال، این ارز دیجیتال در 30 روز گذشته کاهش قابل توجهی 21.98 درصدی را تجربه کرده است. حجم معاملات 24 ساعته DOGE با 15.05 درصد کاهش به 477.19 میلیون دلار رسید.

عملکرد ضعیف بازار

علیرغم تغییرات اخیر قیمت، توجه جامعه ارزهای دیجیتال برای مدت کوتاهی به پرتاب فضایی مورد انتظار معطوف شد که شامل نمایشی فیزیکی از ارسال دوج کوین به ماه بود. موشک Vulcan Centaur با موفقیت راه اندازی شد بلند شد در 8 ژانویه، ناسا به عنوان بخشی از ابتکار خدمات باربری ماه تجاری (CLPS) کاوشگر Peregrine Lunar را حمل می کرد. علاوه بر محموله های مختلف، یک DOGE با روکش طلا نیز در این کشتی بود.

با این حال، به نظر می رسد که هیجان پیرامون این رویداد منحصر به فرد به سرعت از بین رفته است زیرا بازار Dogecoin نتوانست رشد مورد انتظار را ببیند. این راه اندازی به یک رویداد «فروش خبری» تبدیل شد، جایی که سرمایه گذارانی که از قبل این نقطه عطف را پیش بینی کرده بودند، با احساسات صعودی مورد انتظار پاسخ ندادند.

عملکرد ضعیف بازار در تضاد با شور و شوق اولیه پیرامون ماموریت راه اندازی Dogecoin است. سطح ماه. باید دید که آیا بازار در روزهای آینده واکنش متفاوتی نشان خواهد داد، زیرا اطلاعات بیشتری در مورد تأثیر ماموریت فضایی بر محبوبیت و ارزش Dogecoin به دست می‌آید.

انتقال مقدار قابل توجهی از DOGE به بایننس توسط یک نهنگ، لایه‌ای از دسیسه را به پویایی‌های جاری در بازار Dogecoin اضافه می‌کند. دلیل چنین انتقال قابل توجهی نامشخص است و گمانه زنی های زیادی در مورد انگیزه های بالقوه و تأثیرات آن بر اکوسیستم گسترده تر Dogecoin وجود دارد.

جامعه Dogecoin منتظر پیشرفت‌های بیشتر، هم از نظر فعالیت‌های نهنگ و هم تأثیر راه‌اندازی ماه گذشته آن بر پویایی بازار ارز دیجیتال است. تأثیر متقابل این عوامل احتمالاً مسیر کوتاه مدت Dogecoin را شکل خواهد داد و آن را به یک دوره حیاتی برای سرمایه گذاران و علاقه مندان تبدیل می کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید