Dogecoin (DOGE) در آخرین گزارش می گوید “بسیار صعودی”. در مورد SHIB چطور؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • DOGE، SHIB، ADA: “بسیار صعودی”
  • SHIB در حال افزایش است

یک گزارش تحلیلی اخیر که توسط شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، داده‌های «بسیار صعودی» را بر اساس نسبت MVRV، معیار کلیدی دو ارز دیجیتال بزرگ، Dogecoin و Shiba Inu، نشان می‌دهد.

این گزارش می گوید که هرچه MVRV یک ارز دیجیتال کمتر باشد، شانس آن برای افزایش قیمت کوتاه مدت در آینده بیشتر است. علاوه بر DOGE و SHIB، این گزارش به 10 ارز دیجیتال برتر دیگر نیز اشاره می کند: بیت کوین و چندین آلت کوین.

DOGE، SHIB، ADA: “بسیار صعودی”

Santiment در توییت اخیر خود آخرین MVRV 30 روزه (ارزش بازار با سرمایه واقعی) هفت مورد از ده ارز دیجیتال برتر را فاش کرد. این شاخص نشان می دهد که تا چه حد یک ارز دیجیتال کمتر از ارزش یا بیش از ارزش گذاری شده است.

طبق آخرین داده ها، MVRV DOGE و ADA بسیار پایین است (-16.7٪ برای Dogecoin و -12.6٪ برای Cardano)، که اساساً به معنای “بسیار صعودی” است. این دو سکه بیشترین شانس را برای مشاهده روند صعودی در کوتاه مدت دارند.

برای سایر ارزهای رمزپایه موجود در این لیست (بیت کوین، اتریوم، XRP و Toncoin)، خوانش‌ها «کمی صعودی» و «خنثی» هستند.

هنگامی که یک نظر دهنده، ظاهراً یکی از طرفداران SHIB، پرسید که شیبا اینو در اینجا چه می خواند، Santiment پاسخ داد: “-19.1٪ که کمترین میزان در بین کلاه ها است.” این نشان می دهد که موضع فعلی SHIB بسیار خوش بینانه تر از DOGE و ADA است.

SHIB در حال افزایش است

در حالی که پلتفرم ردیابی Shibburn به‌روزرسانی منتشر کرد که نشان می‌داد نرخ سوزاندن Shiba Inu افزایش متوسطی 44.67% را ثبت کرده است، جامعه SHIB موفق شد میزان Shiba Inu در گردش را در مجموع 17,259,834 میم سکه کاهش دهد.

مرتبط با

از هفت مورد سوختگی ثبت شده توسط Shibburn، سه مورد از بزرگترین آنها 11,176,306 بوده است. 5,000,000 و 1,000,000 SHIB. هر سه این تراکنش ها از یک کیف پول بلاک چین ناشناس انجام شده است.

در روز سه‌شنبه، این معیار افزایش حتی بیشتر را نشان داد و 12847٪ افزایش یافت. کاهش نرخ سوخت فعلی در 24 ساعت گذشته با تلاش SHIB برای افزایش بیش از 5 درصدی پس از کاهش عظیم 11 درصدی که در روز دوشنبه شاهد بودیم همزمان بود.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00001855 دلار در حال تغییر است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید