آیا Dogecoin (DOGE) به 13 برابر افزایش می یابد؟ پیش بینی ماه توسط Glassnode Analyst


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک تحلیلگر Glassnode به تازگی پیش بینی فوق العاده صعودی Dogecoin را به اشتراک گذاشته است: افزایش 13 برابری در فصل بالقوه ممکن است. نمودار 2.9 دلار را به عنوان یک بازار قیمت بالقوه برای دارایی میم برجسته می کند. بیایید آن را تجزیه کنیم.

DOGE در حال دنبال کردن یک سازند جام و دسته بزرگ است، یک آرایش صعودی. از لحاظ تاریخی، این الگو با تثبیت قبل از شکست بعدی انجام می شود. همانطور که در نمودار مشاهده می شود، هدف 2.93 دلار است.

در حال حاضر، DOGE با قیمت 0.167 دلار معامله می شود و از میانگین متحرک نمایی 50 روزه به رنگ آبی و میانگین متحرک نمایی 200 روزه در رنگ نارنجی پشتیبانی می کند، بنابراین روند صعودی میان مدت تا بلندمدت را نشان می دهد. افزایش جزئی در باندهای بولینگر نشان‌دهنده افزایش نوسان است که می‌تواند قیمت را به حرکت‌های بزرگ‌تر سوق دهد.

DOGEUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

در 24 ساعت گذشته، 1.77 هزار تراکنش بزرگ حامل DOGE به ارزش تقریبی 11.4 میلیارد دلار ثبت شد. این افزایش فعالیت در میان نهنگ‌ها ممکن است نشان‌دهنده این باشد که سرمایه‌گذاران بزرگ بالقوه به‌طور استراتژیک خود را برای تغییر بازاری که می‌تواند قبل از نوسان قیمت عمده باشد، قرار می‌دهند.

مرتبط با

در حالی که تجزیه و تحلیل صعودی است، چند عامل وجود دارد که می تواند این پیش بینی را معکوس کند:

احساسات بازار: احساسات کلی بازار در سراسر ارزهای دیجیتال اصلی احتمالا نقش مهمی ایفا می کند. روند نزولی کلی در بازار می تواند مانع از توانایی DOGE برای دستیابی به چنین اهداف عالی شود.

سطوح مقاومت: شکستن 1 دلار نشان دهنده یک مانع روانی برای DOGE است. برای شکستن بالاتر از این سطح مقاومت، قدرت خرید و حرکت بازار قابل توجهی برای شکستن از سطوح ذکر شده لازم است.

عوامل کلیدی: Dogecoin به دلیل فقدان اکوسیستمی در پشت آن، پرکاربردترین دارایی دیجیتال در بین موسسات یا سازمان‌های مختلف نیست. DOGE بیشتر به عنوان یک میم و سکه جامعه عمل می کند و هیچ مزیتی ارائه نمی دهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید