تیم Dogecoin (DOGE) نقطه عطف پذیرش اصلی را اعلام کرد


تیم Dogecoin (DOGE) یک نقطه عطف پذیرش بزرگ برای میم کوین را اعلام کرد. با استفاده از حساب رسمی X، برجسته شده است ابزار اخیر DOGE در حال افزایش است. این آخرین نقطه عطف نشان می دهد که Dogecoin هدف واقعی دارد.

این تیم توییت کرد که اکثر پروژه‌های رمزنگاری به دنبال سود هستند، اما Dogecoin متفاوت است. هدف واقعی از میم سکه این است که یک وسیله مبادله ساده در زندگی روزمره مردم باشد. تیم اعلام کرد که دوستداران DOGE از سکه به صورت واقعی استفاده می کنند.

اظهارات او پس از یک حادثه اخیر بیان شد گزارش از بلومبرگ این فاش کرد که خانواده‌ها در ونزوئلا در طول فروپاشی اقتصادی اخیر این کشور به ارزهای دیجیتال روی آوردند. بسیاری از شهروندان ونزوئلا به کشورهایی مانند ایالات متحده مهاجرت کرده اند.

این مهاجران تا سال 2023 حدود 5 میلیارد دلار برای خانواده های خود در ونزوئلا ارسال کرده اند. بلومبرگ گزارش داد که حدود 9 درصد از این وجوه یا حدود 461 میلیون دلار از طریق ارزهای دیجیتال ارسال شده است. این در حال افزایش است مزایای رمزنگاری در نقاط مختلف جهان

Dogecoin در موارد استفاده روزانه در حال افزایش است

به طور خاص، دوج کوین یکی از ارزهایی است که بیشتر توسط این مهاجران استفاده می شود. بلومبرگ نمونه ای از مهاجری را به اشتراک گذاشت که با استفاده از سکه میم به زادگاهش پول می فرستاد. به نظر می رسد که مهاجر ترجیح می دهد از DOGE به دلیل هزینه انتقال پایین آن در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار کریپتو استفاده کند.

دوج کوین به دلیل کارمزد انتقال پایین در مقایسه با سکه های دیگر مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است. حتی ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا نیز این سکه را تحسین کرد. ماسک در سال 2021 بیان او گفت که DOGE از نظر تراکنش بهتر از بیت کوین و سایر کوین ها است. او گفت که این بهترین رمزارز برای خرید چیزها یا تراکنش است.

علاوه بر این، مدیر عامل تسلا تاکید کرد که بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش در مقایسه با Dogecoin بسیار بهتر است. به طور کلی، DOGE به عنوان یکی از پر استفاده ترین سکه ها در زندگی روزمره ظاهر شده است. آخرین نمونه از مهاجران ونزوئلا که از Dogecoin استفاده می کنند، پذیرش فزاینده این سکه را تأیید می کند.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید