آیا Dogecoin (DOGE) 39٪ افزایش یافت تا صفری را که مسیر آن به ATH بود پاک کند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) به احتمال زیاد امروز در موج صعودی قرار دارد زیرا همه معیارهای رشد در وضعیت بدی قرار دارند. قیمت میم کوین 39 درصد افزایش یافت و به 0.1276 دلار رسید که احتمالاً منجر به احیای مجدد این بخش در رالی صعودی با حمایت بیت کوین می شود. با چشم انداز قیمت فعلی خود، Dogecoin در دوره هفت روز گذشته 51 درصد افزایش یافته است.

ادامه رشد باعث شده است که Dogecoin در سال جاری به نقطه عطف مهمی دست یابد، با افزایش قیمت از صفر. این یک شاهکار است که بیش از یک سال ثبت نشده است. در میان افزایش مداوم، قیمت DOGE به بالاترین قیمت 52 هفته اخیر 0.1344 دلار رسید. این سطح پتانسیل بازگشت به بالاترین سطح تاریخ قبلی 0.7376 دلار (ATH) را نشان می دهد.

ملاحظات زیادی هنگام پیش‌بینی بازگشت قیمت Dogecoin به ATH وجود دارد، از جمله حجم معاملات، تأثیر معامله نهنگ و احساسات کلی بازار. بر اساس اطلاعات موجود، حجم معاملات Dogecoin با 208 درصد افزایش به 5,755,421,085 دلار رسید و آن را به هفتمین ارز دیجیتال پرمعامله در بازار امروز تبدیل کرد.

در بحبوحه رونق مجدد بازار، نهنگ‌های دوج کوین در خشم هستند و داده‌های پلتفرم تحلیل رمزارز IntoTheBlock (ITB) حجم معاملات عظیم را به 3.44 میلیارد دلار می‌رساند که در 24 ساعت 71.78 درصد افزایش یافته است.

Dogecoin و احساسات بازار گسترده تر

با وجود افزایش فعلی قیمت DOGE، هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که اکوسیستم شخصی این رالی را هدایت کند و آن را صرفاً در اختیار بازار گسترده‌تر قرار دهد.

بیت کوین تا کنون پیشتاز بوده و قیمت آن برای اولین بار از زمان آخرین باری که ATH بالای 69000 دلار ثبت کرده است به بالای آستانه 63000 دلار رسیده است. حرکت صعودی فوق‌العاده قیمت بیت کوین، سرعت رشد بازار جامع را تعیین کرده است و باعث افزایش مشابه برای همه آلت‌کوین‌ها شده است.

Dogecoin در حال حاضر یکی از بزرگترین ذینفعان این همبستگی است و هنوز مشخص نیست که این افزایش تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید