Dogecoin (DOGE) در فعالیت نهنگ صعودی 868٪ افزایش می یابد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) در روز گذشته شاهد فعالیت های زیادی در زنجیره بوده است. این ممکن است نشان دهد که فعالان بازار نسبت به ارز دیجیتال محبوب خوشبین هستند.

بنابراین، متریک جریان شبکه نهنگ IntoTheBlock نشان می‌دهد که مقادیر زیادی به آدرس‌های سرمایه‌گذاران بزرگ سرازیر شده است، با افزایش Dogecoin از قلمرو منفی به 364.38 میلیون DOGE در دوره مشخص‌شده.

مرتبط با

موسس DOGE در مورد فرصت بالقوه 5 میلیون دلاری بحث می کند

جریان خالص ورودی نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران چه مقدار پول وارد بازار می‌کنند و بیش از 0.1 درصد از سرمایه در گردش DOGE را در اختیار دارند. وضعیت فعلی ثابت می‌کند که سرمایه‌گذاران بزرگ ادعا می‌کنند که Dogecoin زیادی می‌خرند که می‌تواند نسبت به قیمت خوب باشد. علاوه بر این، افت بازار اغلب با انبوه جریان‌های خالص همراه است که نشان‌دهنده خرید بیشتر در طول کاهش قیمت است.

تصویر مقاله
منبع: به بلوک

علاوه بر تایید این روند، 417.68 میلیون DOGE به کیف پول دارندگان اصلی Dogecoin اضافه شد. در همین حال، مقدار سکه هایی که از کیف پول این دارندگان اصلی خارج می شوند کاهش یافت – از 85.5 میلیون به 53.3 میلیون DOGE.

DOGE به ماه؟

افزایش این شاخص های شبکه نشان می دهد که بازیگران تأثیرگذار بیشتری در حال پیوستن به بازار DOGE هستند. مهمتر از آن، این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران عمده فکر می‌کنند که ارز دیجیتال میم عملکرد خوبی خواهد داشت. افزایش انباشت این بازیگران اصلی می تواند به معنای عملکرد قوی آینده باشد که از روند صعودی در بازار Dogecoin حمایت می کند.

تصویر مقاله
DOGE به USD CoinMarketCap

مرتبط با

DOGE، SHIB و PEPE برای شانس دوم آماده هستند

به طور خلاصه، فعالیت اخیر Dogecoin منعکس کننده احساسات صعودی قوی ناشی از تجمع قابل توجه نهنگ ها است. افزایش قابل‌توجه در جریان‌های ورودی خالص و کاهش همزمان جریان‌های خروجی، چشم‌انداز مثبت بازیگران اصلی بازار را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده رشد بالقوه DOGE در آینده نزدیک است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید