حجم دوج کوین (DOGE) 71 درصد افزایش یافت – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) که در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، شاهد افزایش شگفت انگیزی در حجم معاملات بوده است و سرمایه گذاران و تحلیلگران را به یک اندازه سر خود را به خاراند. بر اساس داده های CoinGlass، حجم تراکنش های Dogecoin به طرز شگفت آوری افزایش یافته است 71.04٪ در 24 ساعت گذشته به رقم چشمگیر 2.06 میلیارد دلار رسید.

این افزایش فعالیت معاملاتی در بحبوحه عدم قطعیت و نوسانات در کل بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد. به‌خاطر طلسم شیبا اینو و خاستگاه‌های سرگرم‌کننده‌اش، Dogecoin، شهرت دارد انتظارات را زیر پا گذاشت توانست بار دیگر توجه تجار و علاقه مندان را به خود جلب کند.

علیرغم منشاء آن به عنوان یک ارز دیجیتال الهام گرفته از میم، DOGE به لطف جامعه مشتاق و تاییدهای برجسته ای مانند ایلان ماسک و مارک کوبان در طول سال ها به طور پیوسته مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، بزرگی این افزایش اخیر در حجم تجارت، بسیاری از ناظران را شگفت زده کرده است.

احساسات سرمایه گذاران برای Dogecoin در حال تغییر است

قیمت فعلی Dogecoin بر اساس آخرین داده ها ایستاده است 0.1471 دلار نشان دهنده افزایش متوسط ​​3.21 درصدی در مدت مشابه 24 ساعته است. این افزایش قیمت، همراه با افزایش حجم معاملات، نشان‌دهنده علاقه و فعالیت مجدد در ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر این، علاقه باز به Dogecoin نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و با 6.83 درصد افزایش به 774.73 میلیون دلار رسید. بهره باز به تعداد کل قراردادهای مشتقه معوقه اشاره دارد و اطلاعاتی در مورد احساسات بازار و تغییرات احتمالی قیمت در آینده ارائه می دهد.

افزایش ناگهانی حجم معاملات و پوزیشن های باز سوالاتی را در مورد عوامل زمینه ای ایجاد کننده این افزایش ایجاد می کند. در حالی که ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات خود شناخته می شوند، اندازه حرکت Dogecoin بسیاری را غافلگیر کرد. با این حال، این افزایش اخیر را می توان به علاقه مجدد سرمایه گذاران خرد نسبت داد.

دوج کوین علیرغم منشأ غیرمعمول و اغلب تغییرات قیمت غیرقابل پیش بینی، همچنان در جامعه توجهات را به خود جلب می کند. آیا این نوسان به معنای یک وضعیت موقت است ناهنجاری یا ما شاهد آغاز یک صعود دائمی خواهیم بود، اما یک چیز مسلم است: DOGE به سرپیچی از انتظارات ادامه می دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید