دوج کوین (DOGE) با تاثیرگذاری نهنگ‌ها در فاندامنتال‌ها 582 درصد افزایش می‌یابد


Dogecoin (DOGE) طی 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را در متریک حیاتی روی زنجیره داشته است و افزایش قابل توجه 582٪ را نشان می دهد. داده های IntoTheBlock افزایش قابل توجهی در ورود دارندگان بزرگ را نشان می دهد که از 129.63 میلیون DOGE به 754.75 میلیون DOGE یا تقریباً 116.98 میلیون دلار افزایش یافته است.

این افزایش در ورود مالکان بزرگ نشان‌دهنده فعالیت خرید قوی است که عمدتاً توسط نهادهای با نفوذی مانند نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران هدایت می‌شود. این آدرس‌ها معمولاً دارایی‌ها را در صرافی‌های متمرکز قبل از انتقال به سردخانه به دست می‌آورند، که به طور کلی روند صعودی را نشان می‌دهد.

قابل ذکر است که افزایش‌های ورودی سهامداران بزرگ از لحاظ تاریخی با کف بازار همسو بوده است که نشان‌دهنده خرید قابل توجه در طول اصلاحات است.

منبع: به بلوک

با این حال، مهم است که خروجی‌ها از این آدرس‌ها در نظر گرفته شود، زیرا سازمان‌ها ممکن است به دلایل عملیاتی مختلف نقل و انتقالاتی را انجام دهند.

تجزیه و تحلیل خروج سهامداران اصلی افزایش اندکی را از 471.75 میلیون DOGE به 488.89 میلیون DOGE نشان می دهد. این معادل تقریباً 75.78 میلیون دلار در مدت مشابه است. در نتیجه، جریان خالص دارندگان بزرگ در روز گذشته به 265.86 میلیون DOGE رسید که تقریباً 41.2 میلیون دلار است.

""
منبع: به بلوک

مفهوم جریان خالص دارندگان بزرگ به عنوان معیاری برای ردیابی موقعیت در حال تغییر نهنگ ها و سرمایه گذارانی که بیش از 0.1 درصد از عرضه در گردش را در اختیار دارند، عمل می کند. اساساً، افزایش ناگهانی در جریان خالص، نشانه انباشت بازیگران اصلی است که نشان دهنده روند صعودی است. کاهش نشان می دهد که موقعیت ها یا فعالیت های فروش کاهش یافته است.

افزایش معیارهای درون زنجیره ای Dogecoin بر مشارکت فزاینده بازیگران تأثیرگذار در بازار تأکید می کند و نشان دهنده یک روند بالقوه خوش بینانه برای ارز دیجیتال است. همانطور که DOGE همچنان توجه سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب می کند، عملکرد آن در این معیارهای کلیدی به عنوان یک شاخص مهم از احساسات بازار عمل می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید