حجم Dogecoin (DOGE) 38٪ افزایش می یابد – در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) دارد به سرعت افزایش یافت 38.13 درصد حجم معاملات در 24 ساعت گذشته. حجم معاملات در حال حاضر به لطف این افزایش اخیر به 659.84 میلیارد دلار رسیده است. بازار کریپتو کاملاً است خرس چند روز گذشته. بنابراین، به نظر می رسد این موج Dogecoin در زمان مناسب در حال آمدن است.

قیمت DOGE در ماه گذشته 23.90 درصد کاهش یافت. با این حال، افزایش فعالیت معاملاتی که امروز میم کوین مشاهده کرد، احتمالاً احساسات بازار را تغییر خواهد داد. در واقع، قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته 3.34 درصد افزایش یافته است. قیمت در زمان چاپ 0.1271 دلار بود.

در حالی که این یکی از کامبک‌های بزرگی نیست که برای DOGE انتظار دارید، اما به نظر می‌رسد که جهش قابل توجهی است که پتانسیل تغییر روند را دارد. اما مهمترین چیز این است که سرمایه گذاران Dogecoin در حال بازگشت به بازار هستند. این نشانه خوبی است زیرا افزایش فعالیت معاملاتی یکی از مواردی است که میم کوین برای حفظ حرکت رو به بالا به آن نیاز دارد.

Dogecoin شاهد افزایش علاقه باز است

نکته مثبت دیگری که برای DOGE اتفاق افتاد این است که سرمایه گذاران شروع به گرفتن موقعیت های استراتژیک کردند. بر اساس داده های CoinGlass، سکه شاهد بود افزایش 7.25 درصدی در بهره باز (OI). این افزایش OI، که در حال حاضر 643.30 میلیون دلار است، یک شاخص کلیدی برای تغییر احساسات است.

قابل ذکر است که این OI رو به افزایش در برخی از قابل توجه ترین پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال دیده می شود. از مجموع 643.30 میلیون دلار، 174.75 میلیون دلار از Bybit، 167.62 میلیون دلار از Binance و 75.83 میلیون دلار از OKX است. این بدان معناست که DOGE تقریباً در تمام صرافی‌های اصلی شاهد افزایش فعالیت است.

Dogecoin بازار سکه های میم را رهبری می کند که شامل سکه های قابل توجهی مانند: شیبا اینو (ŞIB) و پپه (PEPE). این بخش نیز از افت اخیر بازار کریپتو به شدت آسیب دید. با این حال، DOGE در حال حاضر سیگنال های صعودی عمده ای دریافت می کند و حرکت صعودی بالقوه به این معنی است که سکه های دیگر نیز می توانند از این روند پیروی کنند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید