Dogecoin (DOGE) در 48 ساعت 300٪ افزایش یافت بر اساس معیارهای Key Whale


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تجزیه و تحلیل داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock افزایش شدید تراکنش های بزرگ مربوط به Dogecoin (DOGE)، بزرگترین و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده میم را نشان داد. به عنوان مثال، تعداد تراکنش های بیش از 100000 دلار در دو روز گذشته تقریباً سه برابر شده است.

بنابراین، حجم DOGE درگیر در این معاملات از 6.52 میلیارد DOGE به 17.69 میلیارد DOGE تنها در 48 ساعت افزایش یافت. از نظر دلاری، این نشان دهنده جهش از 1.04 میلیارد دلار به 2.86 میلیارد دلار است.

مرتبط با

این اندازه گیری بینش ارزشمندی از فعالیت های بازیگران نهادی و “نهنگ ها” در بازار ارائه می دهد. افزایش حجم تراکنش های بزرگ نشان می دهد که نهنگ های تاثیرگذار علاقه خود را به Dogecoin افزایش می دهند.

""
منبع: به بلوک

آیا افزایش قیمت DOGE در راه است؟

این همچنین می تواند به اشتیاق فزاینده این سرمایه گذاران برای قدردانی DOGE اشاره کند که پیش بینی افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده محبوب میم را دارند. بازیگران اصلی احتمالاً DOGE را به عنوان یک دارایی بالقوه پرسود برای اهداف سرمایه گذاری یا سفته بازی نگاه می کنند.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

تعداد کل تراکنش‌های DOGE بیش از 100000 دلار در حال حاضر از 975 تراکنش ثبت شده در 48 ساعت پیش به 1520 افزایش یافته است. از آنجایی که DOGE به شتاب گرفتن و پذیرش ادامه می دهد، در روزهای آینده احتمالاً تغییرات بیشتری در پویایی بازار خواهیم داشت.

مرتبط با

طبق گزارش CoinMarketCap، Dogecoin در حال حاضر 0.16 دلار به ازای هر توکن قیمت گذاری شده است که ارزش کل بازار آن را 23.1 میلیارد دلار می کند و این ارز دیجیتال میم را به هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ تبدیل می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید