Dogecoin (DOGE) 186٪ در معیارهای کلیدی افزایش می یابد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) در میان چشم انداز تیره بازار ارزهای دیجیتال پرتو امیدی را به دارندگان ارائه می دهد. صنعت کلی میم کوین در حال حاضر نزولی‌تر از سایرین است. CoinMarketCap این نشان می دهد که ارزش کل بازار این بخش در 24 ساعت گذشته 7.5 درصد کاهش یافته است.

در حالی که به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند، DOGE هنوز هم توانسته است، حداقل با یک معیار مهم، قیدها را بشکند. مطابق CoinGlass بر اساس داده ها، حجم معاملات Dogecoin امروز 186.54 درصد افزایش یافت. این افزایش حجم را در مجموع به 1.37 میلیارد دلار می رساند.

افزایش سریع حجم تراکنش یک شاخص بسیار مهم برای آینده Dogecoin است. این به ما نشان می دهد که سرمایه گذاران از memecoin پیشرو دست برنداشته اند. اگرچه قیمت DOGE در حال حاضر روند نزولی را نشان می دهد، معامله گران کریپتو به نظر می رسد در حال خرید در سطوح پایین است.

افزایش علاقه آنها به Dogecoin می تواند در درازمدت حرکت صعودی را به قیمت آن بیاورد. میم کوین ها به شدت به پشتیبانی جامعه متکی هستند، بنابراین این اقدام اخیر سرمایه گذاران می تواند به DOGE کمک کند تا قیمت را نسبت به سطوح فعلی افزایش دهد.

سناریوی قیمت دوج کوین

در زمان انتشار، DOGE با قیمت 0.1175 دلار معامله می شود. شایان ذکر است قیمت در 24 ساعت گذشته 6.18 درصد و در ماه گذشته 25.48 درصد کاهش داشته است. این مبارزه را نشان می دهد پول سینه همانطور که در گذشته اخیر نتوانسته است شتابی به دست آورد.

شاخص های فنی چشم انداز نزولی تری را برای ارز دیجیتال ترسیم می کنند. نمای معاملاتی داده ها نشان می دهد که Dogecoin کمتر از میانگین متحرک اصلی خود معامله می شود. اما یک علامت مثبت کوچک برای DOGE وجود دارد زیرا RSI در 28.15 است.

این نشان می دهد که سکه در وضعیت مازاد فروش قرار دارد و ممکن است در کوتاه مدت شاهد افزایش قیمت باشیم. با توجه به افزایش حجم معاملات، به نظر می‌رسد که Dogecoin می‌تواند از اینجا شتاب بیشتری کسب کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید