حجم دوج کوین (DOGE) در میان حرکت صعودی 150 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) افزایش یافت موج بزرگ در حجم معاملات، ناشی از روند صعودی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال. حجم معاملات DOGE با افزایش چشمگیر 151.93 درصدی به 2.06 میلیارد دلار رسید که منعکس کننده علاقه مجدد سرمایه گذاران و فعالیت پیرامون این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم است.

به طور همزمان، ارزش بازار Dogecoin با 9.05 درصد افزایش به 23.73 میلیارد دلار رسید و موقعیت خود را به عنوان هشتمین و بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار مستحکم کرد. پول سینه در بازار. افزایش ارزش بازار نشان می دهد که جریان سرمایه قابل توجهی به DOGE وجود دارد که ناشی از خوش بینی بازار و هوای مثبت است.

جالب اینکه، داده های CoinGlass این نشان می دهد که موقعیت های باز در Dogecoin نیز با 18.63 درصد افزایش به 970.77 میلیون دلار رسیده است. بهره باز نشان دهنده تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق است و اطلاعاتی در مورد احساسات شرکت کنندگان در بازار و تغییرات احتمالی قیمت در آینده ارائه می دهد.

قیمت Dogecoin در حال افزایش است

طبق آخرین داده های معاملاتی، DOGE 0.1649 دلار قیمت دارد که در 24 ساعت گذشته 8.45 درصد افزایش یافته است. به لحاظ شاخص های فنیشاخص قدرت نسبی Memecoin (RSI) در 56.83 است. RSI بزرگی تغییرات اخیر قیمت را برای ارزیابی شرایط خرید یا فروش بیش از حد یک دارایی خاص اندازه گیری می کند.

خوانش بالای 50 به طور کلی نشان دهنده حرکت صعودی است، که نشان می دهد DOGE در حال حاضر علاقه خرید متوسطی را تجربه می کند. در همین حال، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) برای DOGE در 0.0009 است. MACD یک شاخص حرکتی پیرو روند است که رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت یک ارز دیجیتال را نشان می دهد.

مقدار مثبت MACD نشان می دهد که حرکت صعودی در حال تقویت است و به طور بالقوه نشان دهنده افزایش بیشتر قیمت است. به طور کلی، افزایش اخیر در حجم معاملات Dogecoin همراه با افزایش ارزش بازار و علاقه بازنشان می دهد که اعتماد سرمایه گذاران در حال افزایش است. جامعه DOGE از نزدیک این تحولات را دنبال می کند که نشان دهنده روندهای گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید