Dogecoin (DOGE) با رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ، 15٪ افزایش می یابد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بحبوحه سقوط عمومی در بازار ارزهای رمزپایه، میم کوین با تم سگ Dogecoin (DOGE) نشانه هایی از افزایش را نشان می دهد.

بازیابی سیستمیک Dogecoin

اکوسیستم کریپتو در چند روز گذشته تحت فشار شدید فروش قرار گرفته است و باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران راه های امنیتی سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال خود را کشف کنند. تعداد زیادی از تاجران و نهنگ ها برای تضمین سود باقیمانده به نقدینگی دارایی های خود روی آورده اند. روز پنجشنبه، CoinGlass نشان داد که Dogecoin رهبری انحلال سکه‌های میم را بر عهده دارد.

مرتبط با

آلتکوین بیش از 4 میلیون دلار در 24 ساعت انحلال را ثبت کرد. این برای DOGE بسیار مهم بود زیرا کل DOGE منحل شده را به 41,554,054 واحد رساند. از طرف دیگر، این رقم در مقایسه با انحلال بیت کوین (BTC) به مبلغ 90.06 میلیون دلار در مدت مشابه، هنوز ناچیز بود. علاوه بر این، انحلال با کاهش 7.89 درصدی قیمت برای میم کوین همراه بود و ارزش آن را در عرض 24 ساعت به 0.1121 دلار افزایش داد.

با این حال، در 24 ساعت گذشته، سکه میم با تم سگ افزایش زیادی در ارزش بازار خود داشته است. DOGE 15 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 0.1082 دلار معامله می شود. در حالی که این جهش هنوز به اندازه کافی زیان های اخیر خود را پوشش نداده است، منعکس کننده اعتبار خریداران اصلی دارایی کریپتو است که به توانایی آن برای بازگشت به زودی اطمینان دارند.

این بازیابی می تواند باعث شود که به زودی به نقطه عطف بعدی خود یعنی عبور از علامت آدرس 100 میلیونی برسد. U.Today گزارش داد که اخیراً از 90 میلیون عبور کرده است.

Dogecoin مناطق بحرانی تقاضا را می بیند

این امر پس از آن صورت گرفت که U.Today گزارش داد که DOGE یک دیوار تقاضای حیاتی را شناسایی کرده است که می تواند از میم کوین پشتیبانی کند. منطقه تقاضا در محدوده قیمتی بین 0.081 تا 0.099 دلار ایجاد شد. در این بازه زمانی، مشخص شد که تقریباً 11.36 میلیارد DOGE توسط 1.14 میلیون آدرس خریداری شده است.

مرتبط با

محدوده قیمت دیگری که شناسایی شد بین 0.07 و 0.081 دلار بود، که در آن مقدار بسیار بیشتری از Dogecoin توسط تعداد زیادی آدرس نگهداری می شود. در این محدوده دقیق، تقریباً 23.72 میلیارد DOGE توسط 1.16 میلیون آدرس نگهداری می شود.

به ویژه، افزایش قیمت اخیر ممکن است سرمایه گذاران بیشتری را در چند روز آینده به اکوسیستم DOGE جذب کند. در صورت دستیابی به بهبودی بیشتر می توان به دست آورد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید