Dogecoin (DOGE) در حالی که Elon Musk's X آماده راه اندازی پرداخت های P2P می شود می درخشد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که یکی از مقامات اعلام کرد پست وبلاگپلتفرم رسانه اجتماعی ایلان ماسک ایکس که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، امسال پرداخت های همتا به همتا را راه اندازی خواهد کرد.

مبلغ پرداختیبه گفته X، این پلتفرم با تلاش برای ایجاد تحول در سال 2024، “مزایای بیشتر کاربر و فرصت های تجاری” را باز می کند.

Dogecoin بار دیگر به میدان می‌آید، با مالک X، ایلان ماسک، که مکرراً DOGE را تحسین می‌کند و پیشنهاد می‌کند که ارز دیجیتال با مضمون سگ نسبت به بیت‌کوین (BTC) برای پرداخت مناسب‌تر است.

در اوایل سال گذشته، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه X در حال توسعه سیستمی است که امکان پرداخت از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی را فراهم می کند، ظاهر شد.

به گفته منابع در آن زمان، ماسک در نظر داشت که این “در درجه اول” برای پول فیات باشد، با این گزینه که بعداً ارزهای دیجیتال را اضافه کند.

با این حال، مشخص نیست که پرداخت‌های همتا به همتا که X قصد دارد اجرا کند چگونه کار خواهد کرد. زیرا جزئیات دقیقی در مورد نحوه کارکرد پرداخت ها یا زمان راه اندازی رسمی آنها در زمان انتشار در دسترس نبود.

با توجه به همه نشانه ها، به نظر می رسد که ارزهای دیجیتال نیز نادیده گرفته نخواهند شد. سال گذشته، X با eToro برای توسعه ابزاری همکاری کرد که به کاربران امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال، سهام و سایر انواع دارایی‌های مالی را می‌دهد.

ماسک از حامیان بزرگ DOGE بوده است. دوج کوین پس از خرید توییتر (اکنون X) توسط ماسک شاهد افزایش قیمت گسترده ای بود.

در ابتدای سال 2023، تسلا اجازه داد تا Dogecoin به عنوان پرداخت برای محصولات خود استفاده شود. برند عطر ماسک نیز پرداخت های Dogecoin را پذیرفت.

در زمان نوشتن این مقاله، Dogecoin با قیمت 0.079 دلار معامله می شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید