Dogecoin (DOGE) شاهد افزایش حماسی در تراکنش های 1 میلیون دلاری است، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ، افزایش قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها را تجربه می کند. معاملات یک میلیون دلاری در روز گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

افزایش اخیر در چنین تراکنش‌هایی برای Dogecoin نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ یا DOGE بیشتری جمع‌آوری می‌کنند یا مقادیر قابل توجهی از ارز دیجیتال را برای اهداف استراتژیک دیگر منتقل می‌کنند.

داده های به دست آمده از پلتفرم های تجزیه و تحلیل بلاک چین نشان می دهد که بیش از 150 مورد از این تراکنش های با ارزش بالا به ارزش بیش از 1 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی، با استناد به داده های Santiment، “فعالیت نهنگ دوج کوین در حال افزایش است. بیش از 150 تراکنش DOGE به بیش از 1 میلیون دلار در هر 24 ساعت گذشته ثبت شده است.”

افزایش علاقه سازمانی به ارزهای دیجیتال، از جمله Dogecoin، ممکن است به افزایش تراکنش‌های بزرگ کمک کند. موسساتی که وارد بازار می شوند اغلب این کار را با مقادیر قابل توجهی سرمایه انجام می دهند که منجر به حجم معاملات بزرگ می شود.

مرتبط با

نهنگ ها ممکن است بر اساس تجزیه و تحلیل بازار یا اخبار، خود را برای حرکت های قیمتی مورد انتظار، بالا یا پایین، قرار دهند.

اقدام قیمت Dogecoin

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با 1.38 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.161 دلار رسیده است. Dogecoin از اواخر ماه مه بالاتر از SMA 50 روزه 0.1547 دلار باقی مانده است که نشان دهنده تقاضای قوی در نزدیکی این سطح است.

اگر این روند ادامه پیدا کند، Dogecoin می تواند از سد کوتاه مدت 0.174 دلار عبور کند که نشانه مهمی برای تماشا است. اگر خریداران این مانع را برطرف کنند، Dogecoin می تواند تا 0.21 دلار و سپس به 0.23 دلار افزایش یابد.

مرتبط با

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی یا SMA 50 روزانه کاهش یابد، می تواند منجر به فروش کوتاه مدت شود. شکستن زیر SMA 50 روزه می تواند روند کوتاه مدت را معکوس کند و Dogecoin را به 0.14 دلار برساند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید