Dogecoin (DOGE) به تازگی در بورس ارز دیجیتال ژاپن فهرست شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال با مضمون سگ Dogecoin (DOGE) یک لیست جدید بزرگ دارد. پول سگ، که از زمان آغاز به کار خود در سال 2013 شاهد افزایش محبوبیت و پذیرش بوده است، فهرست جدیدی را در Bitflyer، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری ژاپن، تضمین کرده است.

bitflyer امروز خبر مثبت لیست را در حساب رسمی X/Twitter خود اعلام کرد. ترجمه ژاپنی این پست به این شرح است: “DOGE به زودی در دسترس خواهد بود.bitFlyer قصد دارد تراکنش های Dogecoin (DOGE) را در دفاتر فروش از پنجشنبه 29 فوریه 2024 راه اندازی کند.”

Bitflyer گفت که پردازش Dogecoin (DOGE) را از 29 فوریه 2024، طبق پست وبلاگ رسمی خود، آغاز خواهد کرد. این تصمیم در حالی اتخاذ می‌شود که همچنان به افزایش فعال تعداد دارایی‌های رمزنگاری جدید که تحت مدیریت آن است ادامه می‌دهد و در نتیجه گزینه‌های سرمایه‌گذاری مشتریان را بهبود می‌بخشد. صرافی رمزارز همچنین اراده قوی خود را برای افزایش گزینه ها و فرصت ها برای مشارکت Web3 اعلام کرد.

دوج کوین 14 درصد افزایش یافت

قیمت Dogecoin واکنش مثبتی به اخبار لیست نشان داد و همچنین شاهد افزایش همراه با بازار ارزهای دیجیتال بود. در زمان نگارش این مقاله، DOGE با 14 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.091 دلار رسیده است. افزایش قیمت Dogecoin به دنبال افزایش 6 درصدی قیمت بیت کوین است.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، برای اولین بار از اواخر سال 2021 به سطح 57000 دلار بازگشت. قیمت بیت کوین از سال 2024 تا 32 درصد افزایش یافته است، و به افزایش آن ادامه می دهد که باعث افزایش علاقه به آلت کوین هایی مانند Dogecoin شده است.

دوج کوین از زمان رسیدن به حمایت 0.082 دلار در 23 فوریه، روند صعودی ثابتی داشته است. رالی امروز به بالاترین سطح روزانه 0.096 دلار رسید و همچنان از سطح مطلوب 0.01 دلار فاصله دارد.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد که عملکرد قیمت Dogecoin منعکس کننده الگوهای مشاهده شده در بازارهای گاوی گذشته است. علی پیش بینی می کند که اگر تاریخ تکرار شود، DOGE می تواند در حدود آوریل وارد یک شکست سهموی شود.

در میان مدت، اگر Dogecoin به رشد فعلی خود ادامه دهد، ممکن است سعی کند از سطح 0.01 دلار فراتر رود. از سوی دیگر، بسته شدن مداوم زیر سطح MA 50 روزانه در 0.082 دلار می تواند دیدگاه صعودی فعلی را باطل کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید