قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است به دنبال راه حل بلوک عرضه به بالاترین حد خود برسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر، قیمت دوج کوین (DOGE) این پتانسیل را دارد که به بالاترین حد خود برسد. تحلیل و بررسی به بلوک این فاکتور مهمی را نشان می دهد که بر تجدید حیات تأثیر می گذارد: جذب 21.74 میلیارد DOGE، که در حال حاضر در کریدور قیمتی از 0.1636 تا 0.671 دلار متمرکز شده است.

این حجم عظیم که در 953590 کیف پول نگهداری می شود، در حال حاضر به صاحبان آن ضرر وارد می کند. با این حال، اگر این گلوگاه عرضه برطرف شود، ممکن است افزایش قیمت قابل توجهی در DOGE رخ دهد.

علیرغم چشم انداز خوش بینانه، کارشناسان هشدار می دهند که فرآیند جذب ممکن است به دلیل انتقال کریدور قیمت، فشار فروش را به بازار وارد کند. در حال حاضر، DOGE با ارزش 0.152 دلار با اوج 0.74 دلار ارزش گذاری شده است که بر پتانسیل افزایش قابل توجه آن تأکید می کند.

""
منبع: به بلوک

قابل ذکر است که حجم مورد بحث تنها کسری از حجم را نشان می دهد. دوج کوین آدرس ها. داده ها نشان می دهد که 5.13 میلیون آدرس دارای 122.75 میلیارد DOGE هستند که 81.05٪ از کل آدرس ها را تشکیل می دهند. در حالی که این مالکیت قابل توجه پایه ای قوی برای ارز دیجیتال میم ایجاد می کند، خطر فشار شدید فروش را نیز به همراه دارد.

در این زمینه، در حالی که شاخص‌های زنجیره‌ای مسیر روشنی را به سمت بالای قیمت جدید نشان می‌دهند DOGEدر مورد واکنش بازار گمانه زنی های زیادی وجود دارد. جامعه Dogecoin با گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه چگونه عوامل مختلف، از جمله احساسات سرمایه‌گذار و پویایی بازار خارجی، بر مسیر قیمت ارز دیجیتال محبوب تأثیر می‌گذارند، دست و پنجه نرم می‌کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید